На головну Рос

Шкiльнi новини

1 березня 2021 року

ВЖЕ СКОРО - ТВОРЧЕ ЗМАГАННЯ НА ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ВІДДІЛУ

На березень місяць запланований хореографічний фестиваль «DanceVariation», який успішно проводиться у ДШМ №6 щороку, починаючи з 2017 року.

Як і зазвичай, організаторами події є педагоги хореографічного відділення школи, які визначають мету цього творчого змагання як розвиток творчих здібностей та підвищення виконавської майстерності учнів  відділення.

До складу журі входять:

Бурмакіна М.О – завідувачка хореографічним відділенням, викладач І категорії, суддя І категорії
ФЧЧУ, суддя національної категорії з черлідингу - голова
журі.

Члени журі:

Боганча М.О. – заступник директора школи з навчальної роботи;

Набоков Р.Г. - завідувач театральним відділенням, старший викладач ХДАК факультету театрального мистецтва кафедри режисури, кандидат мистецтвознавства лауреат міжнародних театральних фестивалів, чілен НСТДУ;

Поліщук А.С. – викладач хореографічного відділення;

Танцюра  І.В. – заступник директора школи з навчальної роботи;

Тарасюк Т.С. – викладач хореографічного відділення.

Детальніша розповідь – після завершення фестивалю. Слідкуйте за нашими публікаціями!

(обов’язково)