На головну Рос

Художнє відділення

Художнє відділення – одне з найбільших у школі й має широкий попит серед дітей та підлітків. Академічні традиції, на яких базується навчальний процес, дозволяють їм успішно отримувати початкову художню освіту.

Ґрунтовне знайомство з такими предметами, як живопис, малюнок, композиція, графіка, декоративно-прикладне мистецтво, курс історії мистецтва максимально розкриває творчі здібності. Для багатьох учнів навчання в школі стає відправною точкою у виборі подальшої професійної освіти.

Викладачі художнього відділення – Світлана Чистюхіна (завідувач відділення), Катерина Кабакова, Тетяна Кальная, Катерина Полтавська, Сергій Правдюк,  – визнані майстри своєї справи, мають членство у Національній спілці художників України та беруть активну участь у творчих виставках в Україні, близькому й далекому закордонні, а саме: в Китаї, Росії, Республіці Білорусь, Греції, Голландії та США. Художники відділення – учасники численних конкурсів, включаючи й міжнародні: у Польщі, Данії, Франції, Америці.

Дитяча художня галерея «Чарівна мелодія фарб», яка була відкрита у 2010 році, стала одним з найважливіших починань ДШМ №6 та художнього відділення. За цей час у галереї представлено більш ніж 50-ти експозицій,  до яких увійшло більш як 3 тис. дитячих художніх робіт, їх переглянули понад 7 тис.  відвідувачів виставок.

Почесними гостями шкільної галереї були: народний художник України, академік, голова правління Харківської організації НСХУ, народний художник України Володимир Ковтун, члени Національної спілки художників України Віра Чурсіна, Олександр Ільїчов,   Володимир Хмельницький, Ігор Чеботов, Михайло Сватула, В’ячеслав Шуліка та інші відомі харківські майстри пензля.

Виставкова діяльність. Значними подіями у житті художнього відділення школи стають виставки, що проходять у професійних виставкових залах та галереях м. Харкова. Творчі доробки наших юних художників експонувалися у виставковій залі Харківського художнього музею, у художніх галереях «Бузок», «Вітальня на Дворянській», АВЕК, обласній художній галереї «Мистецтво Слобожанщини», Харківській муніципальній галереї, ArtGallery, галереї ім. Генріха  Семирадського, MyGallery, а також у фойє малого і великого залів Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка,Харківського театру для дітей та юнацтва, Палацу студентів Харківської національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого.

Ця відео презентація демонструє кращі роботи учнів та викладачів художнього відділення, фото виставкових експозицій різних років.