На головну Рос

Дитяча школа мистецтв №6 –
перлина мережі мистецьких шкіл Харкова

Друге десятиліття комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Дитяча школа мистецтв № 6» живе і працює під девізом «Натхнення! Нові кроки!...»; успішно виконує свою найважливішу місію - стабільно надає юним харків’янам початкову освіту у сфері мистецтва, забезпечуючи державні стандарти освітнього процесу.

Колектив школи - це 400 талановитих дітей та підлітків, які осягають секрети музики, живопису, театрально-драматичного і хореографічного мистецтва, та їх педагоги - кваліфіковані фахівці, кожен з яких має суттєві мистецькі здобутки.

ДШМ №6 з її особливою творчою аурою заслужено вважається культурним центром Олексіївського мікрорайону й слугує своєрідним магнітом для талановитих дітей.

Долучайтеся до прекрасного світу мистецтва разом з нами!


Далі...

Шкiльнi новини

 

Відповідно до розпорядження по ДШМ №6 №2 від 01.06.2023 для учнів школи встановлено канікулярні дні з 01 червня до 31 серпня 2023 року.

Усім мирного літа, змістовного безпечного відпочинку! Бережіть себе!


Хореографічний колектив "Dance Art" посів перше місце у номінації сучасна хореографія у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв "Пражська симфонія". Конкурс проводився дистанційно 18-25 травня 2023 року, - повідомляють з хореографічного відділення школи.

Радіємо за цю чудову перемогу, вітаємо переможців!
«Діти. Найнезахищеніші від війни. Залякані та загартовані нею ж. Вимушені різко подорослішати під свистом ворожих ракет та вибухами авіабомб. Силоміць позбавлені домівок, відірвані від батьків, вирвані зі звичного життя. Поранені, вбиті, закатовані, вкрадені росією.

Наші діти. Наше все. Ті єдині, заради кого ми так міцно стоїмо за своє. Щасливої долі під мирним українським небом малечі. Тихого сну сотням безневинно загиблих янголят. Співчуття рідним і близьким».