На головну Рос

Театральне вiддiлення

Дітям і підліткам, які навчаються на театральному відділенні школи, надана чудова можливість по-справжньому долучитися до казкового світу театру.

Підтримати їх зацікавленість до сценічного мистецтва та розвинути наявні здібності - це завдання успішно вирішують педагоги відділення, які мають ґрунтовну професійну підготовку, багатий творчий і педагогічний досвід.

Навчальна програма спрямована на те, щоб учні відділення могли комплексно розвиватися. Вивчаючи предмет «сценічна мова», діти вчаться правильно й красиво говорити. Дисципліна «сценічний рух» дозволяє їм опановувати координацію, ритміку, пластику. На уроках «акторської майстерності» учні знайомляться з правилами акторської гри, осягають секрети професії. Навчання проходить у ігровій, тренінговій формі.

Багато уваги на відділенні приділяється роботі шкільного театру «Мini-More», акторами якого є учні. У постановках спектаклів використовуються нестандартні методи, інноваційно-експериментальні форми й різноманітні акторські техніки: елементи анімації, театр тіней, пластичні етюди, фехтування, вокал і хореографія.

Десять років діяльності театру - це понад 50 вистав, серед яких зразки світової та вітчизняної драматургії: Шекспір, Гоголь, Чехов, Мейєрхольд, Котляревський, Старицький, Конан Дойл.

Наші юні актори неодноразово виступали на професійних сценах Харківського театру для дітей та юнацтва, Будинку Актора, на малій і великій сценах ХНАТОБу, а також на театральних сценах Києва, Дніпра, Одеси, Львова, Тбілісі.

Вистави театру на театральних фестивалях і конкурсах відзначені багатьма нагородами, серед яких Гран-прі, багато перших місць, дипломи «За кращу виставу», «За кращі костюми», «За сміливість», «Нове дихання театру». Також юні театрали були нагороджені дипломами за кращу головну й другорядну роль».

Творча атмосфера, що панує в колективі відділення, сприяє особистісному зростанню дітей. Знання, досвід і навички, що здобуваються за роки навчання в ДШМ №6, додають їм впевненостіта є тим безцінним багажем, який, як показує практика, має значний попит у подальшому житті наших вихованців, причому, незалежно від того, чи пов’язують вони свою долю зі сценою.