На головну Рос

Шкiльнi новини

19 березня 2021 року

ПЕРШОЮ ТА ДРУГОЮ ЛАУРЕАТСЬКИМИ ПРЕМІЯМИ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ ВІДЗНАЧЕНІ УЧНІ ТЕАТРАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ ШКОЛИ

Міжнародний фестиваль-конкурс «Підкори сцену», що цього року проводився у Києві дистанційно, став ще однією сходинкою на шляху до перемог учнів театрального відділення Дитячої школи мистецтв №6.

В’ячеслав ЮФА, Дар’я ЗУБКО та Аріна РОМАСЬКО стали лауреатами I премії, а Даніїл СІДЬКО та Юрій КУЛІК – лауреатами II премії у своїх вікових категоріях  (викладач – заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки театральних діячів України, артист естради, педагог-методист Михайло КРАМАРЕНКО).

Серед членів професійного журі, яке оцінювали конкурсні виступи, – відомі митці, включаючи кандидата педагогічних наук, професора кафедри театральної режисури і майстерності Київського національного університету культури і мистецтв Ніну ГУСАКОВУ.

Усі переможці успішно опановують театральне мистецтво, навчаючись у ДШМ №6, грають у шкільному театрі «MiniMore», неодноразово заявляли про себе на конкурсах з високим статусом.

(обов’язково)