На головну Рос

Шкiльнi новини

2 листопада 2019 року

ТЕАТРАЛИ ДМШ №6 ОТРИМАЛИ ГРАН-ПРІ НА ФЕСТИВАЛІ МИСТЕЦТВ У ДНІПРІ

Творчий колектив ДШМ №6 дитячо-юнацький театр "МiniMORE взяв участь у міжнародному українсько-грузинському фестивалі мистецтв "Райдужний фестиваль", що проходив 26 жовтня 2019 року в місті Дніпрі. Виступ був вдалим і поповнив перелік досягнень шкільного театру.

На фестивалі театрали школи презентували роботу "Сни поета" (режисери – викладачі ДШМ №6 Калембет М.І. і Келліна К.В.), це була пластична композиція зі світовими ефектами.

«Магічний театр, що народжувався серед темряви у світлі ультрафіолетової лампи, не залишив байдужимнікого з глядачів: публіка затамувавши подих слідкувала за кожним рухом юних виконавців, а в найбільш кульмінаційні моменти щедро підтримувала їх оплесками, - пригадує перебіг подій фестивалю завідувач театральним відділенням Микита Калембет. - Треба зазначити, що за Гран-прі окрім театралів змагалось чимало циркових, хореографічних, вокальихі колективів та солістів, однак журі та організатори переможним місцем нагородили саме Дитячо-юнацький театр  "MiniMORE", що сталодля нас приємною несподіванкою та джерелом натхнення до подальших перемог».

12 акторів, які були задіяні у фестивальному виступі, навчаються у різних класах театрального відділення школи. Їх наставники – викладачі відділення Катерина Келліна, Наталія Шаповалова, Микита Калембет.

Довідково:

Дитячо-юнацький театр "МiniMORE" існує вже дев'ятий рік.  Наразі у складі колективу майже п'ятдесят юних акторів. За час існування театру були випущені такі вистави, як "Ромео та Джульєтта", "За двома зайцями", "Ніч проти Різдва", "Подвиги Геракла", "Принцеса та Свинопас", а також вистави за творами Лесі Українки, Антона Чехова, Редд'ярда Кіплінга та багато інших. Усі вистави колектив грав на професійних театральних сценах міста.

Театр "MiniMORE" стававав багаторазовим призером театральних конкурсів та фестивалів у Харкові ("Співограй", "Лети!", "Лимонад", "Жовтий звук", "Колібрі", "Моє натхнення" та інші), Києві ("Підкори сцену"), Одесі ("Одеса зустрічає друзів"), Львові ("Біла ластівка"), Чернігові (фестиваль "Санич") та Дніпрі ("Чародій збирає друзів", "Райдужний фестиваль").

Щороку юні актори приймають участь щонайменше у п'яти обласних та всеукраїнських фестивалях. Усі викладачі колективу мають першу кваліфікаційну категорію, а викладач сценічної мови Михайло Крамаренко є викладачем-методистом, йому присвоєно звання заслужений діяч мистецтв України. Викладачі, які працюють на театральному відділенні постійно приймають участь у міжнародних театральних та мистецьких проектах, семінарах,  майстер-класах, включаючи зарубіжні (Польща, Латвія, Італія, Фінляндія).

Запрошуємо переглянути аматорське відео, зроблене на фестивалі

(обов’язково)