На головну Рос

Острiв радостi та мистецтва

Так назвала нашу школу титулована гостя - народна артистка України, заслужений діяч мистецтв України, професор Тетяна Борисівна Вєркіна.

 Красива та затишна, з надзвичайно світлою аурою Дитяча школа мистецтв №6 дійсно нагадує дивний острів. Його мешканці -  450 талановитих хлопчиків та дівчаток, які осягають секрети музики, живопису, театрально-драматичного та хореографічного мистецтва, та їх педагоги -  захоплені загальною справою кваліфіковані фахівці.

Завдяки турботі харківської влади, яка ініціювала відкриття ДШМ №6 і створила прекрасні умови для перебування у ній, юні харків'яни здобувають тут комплексну естетичну освіту, долучаючись до  неповторного світу мистецтва.

Ми чекаємо вас на нашому чудовому Острові, де праця завжди в радість, де свят більше, ніж буднів, де всім цікаво і комфортно!

Далі...

Шкiльнi новини
За результатами міського етапу конкурсу, що проводиться в Харкові два десятки років, визначені його переможці та лауреати. Один з них – викладач Дитячої школи мистецтв №6 та викладач Харківського музичного фахового коледжу ім. Б.М Лятошинського Михайло Юрійович Левандовський.

Далее...

2 жовтня 2021 року

З ДНЕМ УЧИТЕЛЯ!


Шановні педагоги!

Прийміть щирі вітання з ДНЕМ  УЧИТЕЛЯ!


Творчих Вам успіхів, високих професійних досягнень, цікавих проектів, блискучою їх реалізації. Нехай кожен день, проведений у школі, приносить радість і задоволення.


Здоров'я і благополуччя Вам і Вашим близьким, нових досягнень, творчого горіння й відданості своїй справі.


 Адміністрація ДШМ №6


Усіх музикантів - досвідчених професіоналів і початківців-аматорів, всіх, хто закоханий в ЇЇ ВЕЛИЧНІСТЬ МУЗИКУ, вітаємо зі святом - МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ!

Нехай у серці кожного з нас завжди звучить прекрасна МУЗИКА!

Особливі слова привітань нашим педагогам і учням. Бажаємо, щоб на Вашому життєвому шляху, прикрашеному прекрасним звучанням МУЗИКИ, було  якомога більше чудових відкриттів,  краси та радісних миттєвостей. Успіхів усім вам у творчості, натхнення й нових досягнень!

Запрошуємо переглянути раніше розміщений на шкільному сайті матеріал про її ВЕЛИЧНІСТЬ МУЗИКУ. Можливо, вона заграє для Вас в цей день новими барвами ...