На головну Рос

Острiв радостi та мистецтва

Так назвала нашу школу титулована гостя - народна артистка України, заслужений діяч мистецтв України, професор, ректор Харківського національного університету мистецтв ім. і.П. Котляревского Тетяна Борисівна Вєркіна.

 Красива та затишна, з надзвичайно світлою аурою Дитяча школа мистецтв №6 дійсно нагадує дивний острів. Його мешканці -  450 талановитих хлопчиків та дівчаток, які осягають секрети музики, живопису, театрально-драматичного та хореографічного мистецтва, та їх педагоги -  захоплені загальною справою кваліфіковані фахівці.

Завдяки турботі харківської влади, яка ініціювала відкриття ДШМ №6 і створила прекрасні умови для перебування у ній, більше 800 дітей та підлітків у перспективі здобуватимуть тут комплексну естетичну освіту. А це означає, що все більше юних дарувань зможе відкривати для себе Вічні Істини, залучаючись до неповторного світу мистецтва.

Ми чекаємо вас на нашому чудовому Острові, де праця завжди в радість, де свят більше, ніж буднів, де всім цікаво і комфортно!

Далі...

Шкiльнi новини

Рубрика сайту "Інформують фахівці" поповнилася новою публікацій - "Батьки - перші педагоги своїх дітей", автором якої є практичний психолог Дитячої школи мистецтв №6 Анастасії Андріївни Алексіної.


Конкурс відбудеться 27 лютого 2020 року. Початок о 17.00

4-й шкільний конкурс юних музикантів «Мій Бах» відбувся в Дитячій школі мистецтв №6, продемонструвавши прихильність учнів до серйозної класичної музики, яка звучала в цей вечір в конкурсній програмі.

 

Далее...

Як уже повідомлялося, минулої суботи на шкільних змаганнях з гімнастики юні грації з хореографічного відділення ДШМ №6 демонстрували свою майстерність і велику прихильність цієї навчальної дисципліни, що входить в програму їх навчання. Про те, як це було - в нашій фотогалереї.

Далее...

15 лютого 2020 року відбулися шкільні змагання з гімнастики серед учнів хореографічного відділення. Знайомимо відвідувачів сайту з переможцями.


Далее...

Учні класу гітари педагога Юрія Володимировича Кущія зібралися разом, щоб поспілкуватися і обговорити підсумки першого півріччя поточного навчального року.