На головну Рос

Острiв радостi та мистецтва

Так назвала нашу школу титулована гостя - народна артистка України, заслужений діяч мистецтв України, професор, ректор Харківського національного університету мистецтв ім. і.П. Котляревского Тетяна Борисівна Вєркіна.

 Красива та затишна, з надзвичайно світлою аурою Дитяча школа мистецтв №6 дійсно нагадує дивний острів. Його мешканці -  450 талановитих хлопчиків та дівчаток, які осягають секрети музики, живопису, театрально-драматичного та хореографічного мистецтва, та їх педагоги -  захоплені загальною справою кваліфіковані фахівці.

Завдяки турботі харківської влади, яка ініціювала відкриття ДШМ №6 і створила прекрасні умови для перебування у ній, більше 800 дітей та підлітків у перспективі здобуватимуть тут комплексну естетичну освіту. А це означає, що все більше юних дарувань зможе відкривати для себе Вічні Істини, залучаючись до неповторного світу мистецтва.

Ми чекаємо вас на нашому чудовому Острові, де праця завжди в радість, де свят більше, ніж буднів, де всім цікаво і комфортно!

Далі...

Шкiльнi новини

Минуло близько трьох місяців з початку нинішнього навчального року. Учні та педагоги ДШМ №6 максимально заглиблені в творчий процес, успішно освоюють навчальні плани і програми. Достатньо переглянути цю підбірку фото, щоб переконатися, з яким задоволенням і віддачею вони це роблять.

Далее...

Одним з пам'ятних шкільних подій листопада стала театралізована церемонія посвяти в акторську професію, проведена на відділенні театрального мистецтва. Цікава ініціатива, якій судилося стати ще однією гарною традицією ДШМ №6, була запропонована безпосередньо самими ученями 3-го класу і підтримана їх педагогами (І.А. Янушевич та Р.Г. Набоковим).