На головну Рос

Острiв радостi та мистецтва

Так назвала нашу школу титулована гостя - народна артистка України, заслужений діяч мистецтв України, професор Тетяна Борисівна Вєркіна.

 Красива та затишна, з надзвичайно світлою аурою Дитяча школа мистецтв №6 дійсно нагадує дивний острів. Його мешканці -  450 талановитих хлопчиків та дівчаток, які осягають секрети музики, живопису, театрально-драматичного та хореографічного мистецтва, та їх педагоги -  захоплені загальною справою кваліфіковані фахівці.

Завдяки турботі харківської влади, яка ініціювала відкриття ДШМ №6 і створила прекрасні умови для перебування у ній, юні харків'яни здобувають тут комплексну естетичну освіту, долучаючись до  неповторного світу мистецтва.

Ми чекаємо вас на нашому чудовому Острові, де праця завжди в радість, де свят більше, ніж буднів, де всім цікаво і комфортно!

Далі...

Шкiльнi новини

Запрошуємо до перегляду відеосюжету про нашу колегу – завідувачку фортепіанного та концертмейстерського відділу Оксану Сергіївну Кузьміну, яка нещодавно презентувала у колективі школи свій композиторський доробок.У цьому відеосюжеті викладач фортепіанного відділу Дмитро Миколайович Малий коментує творчу подію, на якій він презентував авторський збірник творів для фортепіано.


Творчий вечір-концерт, який пройшов у шкільній концертній залі, надав глядачам чудову нагоду познайомитися з композиторською творчістю викладачів Дитячої школи мистецтв №6  Дмитра Миколайовича Малого та Оксани Сергіївни Кузьміної.

Далее...

10 листопада 2021 року

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ


У Дитячій школі мистецтв №6 відкрита вакансія викладача художніх дисциплін (рисунок, живопис, композиція) художнього відділення.

Вимоги: наявність повної або незакінченої фахової вищої освіти.

Довідки за телефоном: 095-317-12-28