На головну Рос

Острiв радостi та мистецтва

Так назвала нашу школу титулована гостя - народна артистка України, заслужений діяч мистецтв України, професор, ректор Харківського національного університету мистецтв ім. і.П. Котляревского Тетяна Борисівна Вєркіна.

 Красива та затишна, з надзвичайно світлою аурою Дитяча школа мистецтв №6 дійсно нагадує дивний острів. Його мешканці -  450 талановитих хлопчиків та дівчаток, які осягають секрети музики, живопису, театрально-драматичного та хореографічного мистецтва, та їх педагоги -  захоплені загальною справою кваліфіковані фахівці.

Завдяки турботі харківської влади, яка ініціювала відкриття ДШМ №6 і створила прекрасні умови для перебування у ній, більше 800 дітей та підлітків у перспективі здобуватимуть тут комплексну естетичну освіту. А це означає, що все більше юних дарувань зможе відкривати для себе Вічні Істини, залучаючись до неповторного світу мистецтва.

Ми чекаємо вас на нашому чудовому Острові, де праця завжди в радість, де свят більше, ніж буднів, де всім цікаво і комфортно!

Далі...

Шкiльнi новини

ДШМ №6 є комунальним початковим спеціалізованим навчальним закладом мистецтв, в якому учні у віці від 6 до 16 років набувають початкову освіту в сфері мистецтва. Термін навчання - 6 або 8 років (в залежності від віку дитини).

Наші переваги:
  • Досвідчені педагоги, які мають професійну підготовку і знання дитячої психології.
  • Державні стандарти навчання (в основі навчального процесу - типові навчальні плани, затверджені Міністерством культури України). 
  • По закінченню навчання учні отримують свідоцтво про освіту державного зразка, що підтверджує отримання початкової професійної освіти. 
  • Всебічний розвиток дітей (симбіоз теорії і практики, поєднання академічних підходів у навчанні з новаторськими теоріями і методиками). 
  • Активне залучення учнів до участі в концертних програмах, конкурсах і фестивалях: від шкільної сцени до всеукраїнських та міжнародних конкурсів. 
  • Творча позитивна атмосфера, індивідуальних підхід до розвитку здібностей кожного учня. 
  • Заняття передбачають відвідання школи 2-3 дні на тиждень.    
ОСВІТА В СФЕРІ МИСТЕЦТВА ПО 4-м НАПРЯМКАМ:

Далее...

Цей відеосюжет підсумовує 10-річний період творчої діяльності великого дружного колективу Дитячої школи мистецтв №6. У цілому перше десятиліття стало періодом становлення нашого навчального закладу, напрацювання досвіду та формування традицій. Багато що із задуманого вдалося успішно реалізувати. Ще більше належить зробити.

Запрошуємо до перегляду відеосюжету, автори якого представили панораму найбільш яскравих подій та їх учасників - учнів і педагогів школи, розповіли про партнерські зв'язки, назвали основні вектори нашого подальшого просування по шляху розвитку і вдосконалення.Підведено підсумки обласного творчого конкурсу художніх дитячих робіт «Світ і Я», який започатковано у 2016 році Харківською обласною організацією Українського товариства охорони природи. Юні художники ДШМ №6 отримали багато заслужених нагород цього конкурсу, що є свідченням не лише їх майстерності, але й зацікавленого ставлення до проблематики збереження природи та захисту навколишнього середовища.Протягом багатьох років учні та педагоги Дитячої школи мистецтв №6 проводили свої підсумкові художні виставки на кращих міських майданчиках та галереях. Цього року виставка також відбулась!  «Намалюй цей світ...», - таку назву має онлайн-виставка учнів художнього відділення за підсумками 2019-2020 навчального року

Онлайн-експозицію склали 100 художніх робіт, виконаних юними митцями, які навчаються на відділенні. Представлено роботи учнів усіх класів – від першочків до випускників.


Викладачі відділення: Тетяна Вахрушева, Катерина Кабакова ,Тетяна Кальная,  Катерина Полтавська, Сергій Правдюк,  Світлана Чистюхіна.

Демонстрація робіт проходить з динамічним музичним супроводом. Пісню «Нарисуй этот мир» (муз. Ігоря Крутого, сл. Домініка Джокера, Любаши) натхненно виконує вокальний ансамбль школи «Діти мистецтва» (художній керівник Інна Танцюра).

Запрошуємо до перегляду6 червня 2020 року