На головну Рос

Острiв радостi та мистецтва

Так назвала нашу школу титулована гостя - народна артистка України, заслужений діяч мистецтв України, професор, ректор Харківського національного університету мистецтв ім. і.П. Котляревского Тетяна Борисівна Вєркіна.

 Красива та затишна, з надзвичайно світлою аурою Дитяча школа мистецтв №6 дійсно нагадує дивний острів. Його мешканці -  450 талановитих хлопчиків та дівчаток, які осягають секрети музики, живопису, театрально-драматичного та хореографічного мистецтва, та їх педагоги -  захоплені загальною справою кваліфіковані фахівці.

Завдяки турботі харківської влади, яка ініціювала відкриття ДШМ №6 і створила прекрасні умови для перебування у ній, більше 800 дітей та підлітків у перспективі здобуватимуть тут комплексну естетичну освіту. А це означає, що все більше юних дарувань зможе відкривати для себе Вічні Істини, залучаючись до неповторного світу мистецтва.

Ми чекаємо вас на нашому чудовому Острові, де праця завжди в радість, де свят більше, ніж буднів, де всім цікаво і комфортно!

Далі...

Шкiльнi новини

У першому місяці нового 2020 року учні та педагоги школи займаються підготовкою до традиційних заходів, які входять в творчий календар Дитячої школи мистецтв №6.

 Далее...

Два майстер-класу по темі «Офорт. Основні техніки. Творчі можливості »відвідали учні художнього відділення Дитячої школи мистецтв №6. Вони проходили  на початку січня 2020 року в Харківській державній академії дизайну і мистецтв.


Далее...

 Буллінг, що став прикметою нашого часу, викликає тривогу громадськості і вимагає експертної оцінки фахівців. Про основні питання, що стосуються цього негативного явища йде мова в публікації практикуючого психолога ДШМ №6 Анастасії Олексіної.


Далее...

Учні та педагоги ДШМ №6 відвідують виставку Обласну виставку художніх робіт учнів та викладачів Ізюмської дитячої художньої школи ім. Васильківського «Різдвяний подарунок Слобожанщині», яка цього року проводиться під егідою Обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів.

 

Далее...

Любі друзі! Шановні педагоги, учні, батьки!

Прийміть щирі вітання з Новим 2020 роком та Світлим Різдвом Христовим - найбільш очікуваними і чарівними святами!

Бажаємо, щоб Новий рік був щедрим на яскраві події, нові професійні та особисті досягнення, добрі зміни.

  Всіх Вам земних радощів, здійснення мрій, благополуччя, душевного тепла, гармонії, удачі! Нехай Ваші серця завжди будуть зігріті любов'ю, а оселі наповнені добром і світлом.

Щастя Вам, здоров'я, душевного спокою та мирного неба!В кінці грудня 2019 року відбулися новорічні ранки для найменших учнів нашої школи - учнів відділення творчого розвитку, - інформує завідувач відділенням Анастасія Андріївна Алексіна.