На головну Рос

Острiв радостi та мистецтва

Так назвала нашу школу титулована гостя - народна артистка України, заслужений діяч мистецтв України, професор Тетяна Борисівна Вєркіна.

 Красива та затишна, з надзвичайно світлою аурою Дитяча школа мистецтв №6 дійсно нагадує дивний острів. Його мешканці -  450 талановитих хлопчиків та дівчаток, які осягають секрети музики, живопису, театрально-драматичного та хореографічного мистецтва, та їх педагоги -  захоплені загальною справою кваліфіковані фахівці.

Завдяки турботі харківської влади, яка ініціювала відкриття ДШМ №6 і створила прекрасні умови для перебування у ній, юні харків'яни здобувають тут комплексну естетичну освіту, долучаючись до  неповторного світу мистецтва.

Ми чекаємо вас на нашому чудовому Острові, де праця завжди в радість, де свят більше, ніж буднів, де всім цікаво і комфортно!

Далі...

Шкiльнi новини

Уже більш як десять днів лютого найменші учні нашої школи, які навчаються на відділенні творчого розвитку (KIDS'SCHOOL), продовжують відвідувати заняття. У другому півріччі вони не менш захоплено вивчають такі цікаві предмети, як «весела абетка», англійська мова, «я і навколишній світ», а також долучаються до різних видів мистецтва і творчості: хореографії, образотворчого і театрального мистецтва, музики і навіть грають у шумовому оркестрі.


Далее...


Запрошуємо всіх, хто цікавиться життям школи та успіхами наших учнів, переглянути відеосюжети, розміщені на шкільному ютуб каналі


Як уже повідомлялось, нещодавно у нашому учбовому закладі було проведено дослідження з метою вивчення стану дистанційного навчання.  30 педагогів взяли участь у анонімному анкетуванні та виказали свою позицію щодо різних аспектів формату навчального процесу, який увійшов у практику роботи школи під час пандемії коронавірусу.

Далее...

Відповідно до розділу "навчальна робота" плану роботи ДШМ №6 на 2020-2021 навчальний рік, з метою загальношкільного контролю й аналізу результативності навчання адміністрацією школи було виконано комплекс заходів з організації та проведенню контрольних заходів за підсумками I півріччя 2020-2021 навчального року.

 Далее...

Цього разу майстерність учнів театрального відділення ДШМ №6 високо оцінило журі Всеукраїнського театрального фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Біла ластівка - Різдво 2021»Далее...

На засіданні педагогічної ради ДШМ №6 затверджено план роботи Методичної ради Дитячої школи мистецтв №6 на IIпівріччя 2020-2021 навчального року.

Далее...