На головну Рос

Острiв радостi та мистецтва

Так назвала нашу школу титулована гостя - народна артистка України, заслужений діяч мистецтв України, професор Тетяна Борисівна Вєркіна.

 Красива та затишна, з надзвичайно світлою аурою Дитяча школа мистецтв №6 дійсно нагадує дивний острів. Його мешканці -  450 талановитих хлопчиків та дівчаток, які осягають секрети музики, живопису, театрально-драматичного та хореографічного мистецтва, та їх педагоги -  захоплені загальною справою кваліфіковані фахівці.

Завдяки турботі харківської влади, яка ініціювала відкриття ДШМ №6 і створила прекрасні умови для перебування у ній, юні харків'яни здобувають тут комплексну естетичну освіту, долучаючись до  неповторного світу мистецтва.

Ми чекаємо вас на нашому чудовому Острові, де праця завжди в радість, де свят більше, ніж буднів, де всім цікаво і комфортно!

Далі...

Шкiльнi новини

 


Наші дорогі випускники 2021-2022 навчального року!

Педагогічний колектив Дитячої школи мистецтв№6 вітає Вас із опануванням  програми початкової мистецької освіти та закінченням нашого навчального закладу!

Ви пройшли довгий, сповнений незабутніх вражень шлях до країни мистецтва. Впевнені, що спогади про час, проведений  у школі, завжди зігріватимуть Ваші серця, а отримані знання слугуватимуть надійною сходинкою до прекрасних світів, де панують музичне, хореографічне, театральне та образотворче мистецтво.

На жаль, реалії сьогодення не дають нам можливості влаштувати для усіх Вас гідні урочистості, пам’ятний святковий випускний вечір, що традиційно впродовж багатьох років відбувався у стінах школи. Та знайте, що подумки ми, Ваші викладачі, у цей час згадуємо найкращі миті нашого з Вами багаторічного спілкування, досягнення й мистецькі здобутки.

Вірте у себе, з гідністю йдіть по життю, опановуйте нові вершини знань, адже знання - це скарб, що  буде з Вами завжди. І який би шлях ви не обрали, не зрікайтесь своїх талантів! Пам’ятайте, що і на  сцені, і у колі друзів, і для лікуванні власної душі мистецтво було, є і залишатиметься тією чарівною паличкою, яка завжди підтримає Вас та об'єднає з однодумцями.     

Бажаємо Вам успіху, натхнення, щастя та мирного неба! Знайте, що двері рідної школи та серця улюблених викладачів назавжди залишаються відкритими для  Вас! 

Світлих шляхів кожному з Вас, омріяного майбутнього у нашій мирній незалежній Україні!

Валентина Сальникова, директор ДШМ №6, заслужений працівник культури України

 


Шановні колеги!

  
Від душі вітаю Вас із закінченням 2021 – 2022 навчального року! Висловлюю подяку за Вашу працю у непростих умовах сьогодення.  
 
Бажаю гарного літнього відпочинку, здоров'я, терпіння, віри та Миру!

Валентина Сальникова, директор ДШМ №6, заслужений працівник культури України


У своєму відеозверненні до Міжнародного дня захисту дітей, який відзначається сьогодні, 1 червня, Ігор Терехов нагадав про щорічну акцію «Діти Харкова – за мир!». Традиційно цього дня на площі Свободи збиралися тисячі дітей, щоб донести до дорослих цю важливу думку. За словами мера міста, цього року голоси дітей спрямовані на підтримку захисників, рідного міста-героя та рідної країни. У відео міського голови снаряди повертаються в гармати, як і має бути у мирному та щасливому житті дітей, а не руйнують усе на своєму шляху.
Далее...
Зворушливі виступи учнів театрального відділення та яскраві художні роботи учнів художнього відділення Дитячої школи мистецтв №6 увійшли до творчої онлайн-виставки, присвяченої Міжнародному Дню захисту дітей.
Усі вони надзвичайно життєстверджуючі, пронизані нотками світлих устремлінь, прагненням миру й добра.
Далее...


Нещодавно відбувся Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Яскраві таланти весни 2022», організатором та засновником, якого є Громадська організація «Співограй». Одним із завдань цієї мистецької події є підняття патріотичного духу, національної гордості, віри у перемогу України. Учні театрального відділу Данііл Сідько та Ангеліна Микитенко вдало представили Дитячу школу мистецтв №6 на цьому популярному конкурсі.
Далее...

 

Цього року ця очікувана подія
проводитиметься 1 червня у незвичному форматі: місцем її проведення стануть соціальні мережі. Нагадаємо, учні ДШМ №6 неодноразово були учасниками марафонів попередніх років.          
Далее...