На головну Рос

Острiв радостi та мистецтва

Так назвала нашу школу титулована гостя - народна артистка України, заслужений діяч мистецтв України, професор, ректор Харківського національного університету мистецтв ім. і.П. Котляревского Тетяна Борисівна Вєркіна.

 Красива та затишна, з надзвичайно світлою аурою Дитяча школа мистецтв №6 дійсно нагадує дивний острів. Його мешканці -  450 талановитих хлопчиків та дівчаток, які осягають секрети музики, живопису, театрально-драматичного та хореографічного мистецтва, та їх педагоги -  захоплені загальною справою кваліфіковані фахівці.

Завдяки турботі харківської влади, яка ініціювала відкриття ДШМ №6 і створила прекрасні умови для перебування у ній, більше 800 дітей та підлітків у перспективі здобуватимуть тут комплексну естетичну освіту. А це означає, що все більше юних дарувань зможе відкривати для себе Вічні Істини, залучаючись до неповторного світу мистецтва.

Ми чекаємо вас на нашому чудовому Острові, де праця завжди в радість, де свят більше, ніж буднів, де всім цікаво і комфортно!

Далі...

Шкiльнi новини

Концерт-вікторина «Подорож до країни Мультляндія» вдруге проводиться в Дитячій школі мистецтв №6 і викликає зацікавленість учнів. Згадати улюблені мультиплікаційні фільми, послухати відомі пісні, відповісти на питання вікторини і отримати солодкі призи - така можливість надається організаторами як дітям, так і дорослим, які приходять на свято.Далее...

На ХVI Всеукраїнському конкурсі-фестивалі музичного мистецтва «Харківські зорі. Осінь - 2019» учні гідно представили вокальний відділ музичного відділення ДШМ №6, ставши його лауреатами. Про те, як це було, розповідає завідуюча вокальним відділом школи Олена Москалець.


Далее...

 Дві переконливі перемоги на авторитетних творчих конкурсах - такий результат участі в конкурсно-фестивальній діяльності учениці музичного відділення Дитячої школи мистецтв №6 Альбіни Чепрасової (клас ударних інструментів педагога О. С. Агафонової, концертмейстер О.С. Кузьміна).