На головну Рос

Острiв радостi та мистецтва

Так назвала нашу школу титулована гостя - народна артистка України, заслужений діяч мистецтв України, професор, ректор Харківського національного університету мистецтв ім. і.П. Котляревского Тетяна Борисівна Вєркіна.

 Красива та затишна, з надзвичайно світлою аурою Дитяча школа мистецтв №6 дійсно нагадує дивний острів. Його мешканці -  450 талановитих хлопчиків та дівчаток, які осягають секрети музики, живопису, театрально-драматичного та хореографічного мистецтва, та їх педагоги -  захоплені загальною справою кваліфіковані фахівці.

Завдяки турботі харківської влади, яка ініціювала відкриття ДШМ №6 і створила прекрасні умови для перебування у ній, більше 800 дітей та підлітків у перспективі здобуватимуть тут комплексну естетичну освіту. А це означає, що все більше юних дарувань зможе відкривати для себе Вічні Істини, залучаючись до неповторного світу мистецтва.

Ми чекаємо вас на нашому чудовому Острові, де праця завжди в радість, де свят більше, ніж буднів, де всім цікаво і комфортно!

Далі...

Шкiльнi новини

Цей відеосюжет підсумовує 10-річний період творчої діяльності великого дружного колективу Дитячої школи мистецтв №6. У цілому перше десятиліття стало періодом становлення нашого навчального закладу, напрацювання досвіду та формування традицій. Багато що із задуманого вдалося успішно реалізувати. Ще більше належить зробити.

Запрошуємо до перегляду відеосюжету, автори якого представили панораму найбільш яскравих подій та їх учасників - учнів і педагогів школи, розповіли про партнерські зв'язки, назвали основні вектори нашого подальшого просування по шляху розвитку і вдосконалення.6 червня 2020 року


Захист дипломних робіт художнього відділення в цьому році проводився дистанційно. Підготовлені випускниками відеоролики переглядала екзаменаційна комісія та оцінювала їх. Кожна з робіт отримала позитивну оцінку. Розміщуючи на сайті школи ці матеріали, ми хочемо, щоб усі бажаючі дізналися про наших талановитих випускників, послухали їх коментарі та побачили приголомшливі роботи.

За традицією дипломні роботи залишаться в художньому фонді ДШМ №6 і будуть доступні для перегляду в художній галереї «Чарівна мелодія фарб».
Представляємо відеоролики випускників 2020 року Лілії ТЮТЬКІНОЇ, Марії ІВАНЮЩЕНКО, Валентини ГУК (куратор дипломних робіт - завідувач художнім відділенням школи Тетяна Євгенівна ВАХРУШЕВА).

Усі подробиці - у відеороликах

У ДШМ №6 завершені контрольні заходи за підсумками 2019-2020року. З відомих причин усі вони проводилися дистанційно. Але це не позначилося на їх результатах. Учням, які навчаються на музичному відділенні, звичайно ж, звичніше виступати на шкільній сцені, але вони змогли перебудуватися і не менш натхненно продемонстрували свою майстерність перед камерою.

Далее...

4 червня 2020 року

Учні та педагоги театрального відділення Дитячої школи мистецтв №6 розширюють горизонти. Їх кращі напрацювання відтепер представлені на YouTube каналі відділення.«У вільному доступі вже можна переглянути окремі контрольні завдання наших учнів з акторської майстерності та сценічної мови, - інформує відвідувачів сайту завідувач відділенням Микита Калембет. - Крім того, ми будемо поступово поповнювати канал відеозаписами вистав і іншими цікавими відеоматеріалами».

Запрошуємо підписатися на YouTube канал і бути в курсі найважливіших подій шкільних театралів.

ПЕРЕЙТИ ДО ПЕРЕГЛЯДУ