На головну Рос

Острiв радостi та мистецтва

Так назвала нашу школу титулована гостя - народна артистка України, заслужений діяч мистецтв України, професор Тетяна Борисівна Вєркіна.

 Красива та затишна, з надзвичайно світлою аурою Дитяча школа мистецтв №6 дійсно нагадує дивний острів. Його мешканці -  450 талановитих хлопчиків та дівчаток, які осягають секрети музики, живопису, театрально-драматичного та хореографічного мистецтва, та їх педагоги -  захоплені загальною справою кваліфіковані фахівці.

Завдяки турботі харківської влади, яка ініціювала відкриття ДШМ №6 і створила прекрасні умови для перебування у ній, юні харків'яни здобувають тут комплексну естетичну освіту, долучаючись до  неповторного світу мистецтва.

Ми чекаємо вас на нашому чудовому Острові, де праця завжди в радість, де свят більше, ніж буднів, де всім цікаво і комфортно!

Далі...

Шкiльнi новини


Для учнів та викладачів хореографічного відділення ДШМ №6 минуле літо було яскравим та пам’ятним. Серед найважливіших подій: навчально-тренувальні збори на Чорному морі, виступи на стадіоні "Металіст" та на Суперкубку України з футзалу.

Відео та фото подій - на сторінках в Instagram:

@artschool_6_kharkiv

@dance_school_kharkov

7 вересня 2021 року


Відділ оркестрових інструментів та музичного мистецтва естради ДШМ №6 
ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ: 
Далее...


Указом Президента України N°406/2021 КРАМАРЕНКА Михайла Петровича, викладача театрального відділення  комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча школа мистецтв №6», нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня.

Далее...

2 вересня 2021 року

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ

Дитячій школі мистецтв №6 потрібен викладач по класу фортепіано (музичне відділення школи)
 
Вимоги до претендентів: профільна освіта, творчий підхід і сумлынне ставлення до роботи, вміння взаємодіяти в команді, наявність педагогічного стажу вітається.

Контактні телефони: +39(057) 338-29-21, +39(057) 338-71-13


 

 

Від щирого серця вітаємо колег-педагогів, учнів та батьків з 1 вересня - Днем знань, з початком нового навчального року!


Нехай цей день завжди буде для Вас днем великих надій. Нехай прагнення до нових знань ніколи не вичерпається у Вашій душі, а новий навчальний рік стане роком добрих починань, творчості, творення та досягнень!

Адміністрація ДШМ №6