На головну Рос

Шкiльнi новини

12 жовтня 2020 року


ДЯЧЕНКО ЮРІЙ СТАНІСЛАВОВИЧ

завідувач відділом народних інструментів ДШМ №6,  кандидат мистецтвознавства, викладач вищої категорії, диригент симфонічного оркестру ХНУМ імені І. П. Котляревського, лауреат міжнародних конкурсів та творчих премій

 


У теперішній складний для всього людства і нашої країни час, мистецтво набуває вкрай важливої ролі. Разом з медициною та наукою, високе мистецтво постає одним з символів боротьби зі світовою пандемією, нескореністю людського духу. Досить часто сьогодні провідні майстри, професіонали та аматори різних видів мистецтва долучаються до різноманітних акцій присвячених підтримці медичних працівників, людства загалом.

Особисто для мене мистецтво є найбільшим надбанням людства! Важко уявити своє життя без музики, живопису, архітектури, кіно, театрального та хореографічного мистецтва. Проте, мало хто знає, що творити в мистецтві – це дуже складний процес, що відбувається кожного дня і вдається далеко не кожному. Справжніми митцями стають талановиті, працелюбні люди, що по-справжньому проявляють любов до прекрасного.

Дуже приємно, що серед таких є і молоді люди – вихованці Дитячої школи мистецтв №6 м. Харкова. Завдяки наполегливій праці, вимогливості до себе, працелюбності значна кількість наших вихованців демонструють системний ріст виконавських вмінь та навичок, стають переможцями та лауреатами провідних конкурсів і фестивалів. Створюються нові колективи, що гучно заявляють про себе не тільки на сцені рідної школи, а й на провідних концертних майданчиках міста Харкова, Харківської області, України та за кордоном.

В процесі формування молодої мистецької еліти, окремої уваги заслуговує педагогічна діяльність. Професійність, компетентність та цілеспрямованість педагогічного колективу є запорукою успіху кожного мистецького навчального закладу. Вважаю, що саме такі якості властиві колективу нашої школи! Системно стабільна та професійна робота, що дозволяє втілювати обрану стратегію розвитку закладу, здійснюється завдяки об’єднаній плідній праці адміністрації, педагогічного складу та адміністративно-господарської частини. Завдяки чому впевнений, що здобуті значні перемоги однієї з наймолодших мистецьких шкіл міста Харкова – Дитячої школи мистецтв №6 – надалі будуть лише примножуватись!

Від щирого серця хочу привітати колектив Дитячої школи мистецтв №6 з прекрасними святами Днем музики, Днем художника та Днем працівника освіти! Бажаю кожному з Вас міцного здоров’я, творчої наснаги, реалізації всіх амбітних задумів!

 

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)