На головну Рос

Шкiльнi новини

12 жовтня 2020 року

НАС ПРИВІТАЛИ


БУРМАКІНА МАРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

завідувачка хореографічного відділення, викладач сучасного танцю, чирлідингу, постановки концертних номерів, лауреат міського конкурсу "Молода людина року – 2019", суддя національної категорії з чирлідингу, керівник шкільного хореографічного колективу "DanceArt".

 


Мистецтво робить життя різноманітним і більш витонченим та надає йому емоцій, смаку і стилю! Дитяча школа мистецтв №6 – це місце, де діти можуть розкрити свій потенціал завдяки талановитій та професійній команді педагогів і адміністрації.

 

Життя школи насичене подіями: виступи, фестивалі, перемоги! У нас сформувалися свої традиції, а найголовніше: ми стали згуртованим колективом!

 

Нашим педагогам притаманний постійний розвиток, щоб передавати знання дітям. Ми продовжуємо рух вперед, щоб частіше бачити посмішки дітей і на п'єдесталах, і в залі!

 

Хочу побажати нашій школі зберегти притаманну лише їй ауру – таку особливу, світлу та творчу! Колегам бажаю міцного здоров'я, постійного розвитку та натхнення! Впевнена, що попереду на нас чекає ще більше прекрасних подій, талановитих учнів та яскравих перемог!

 

Нашим учням хочу побажати віри в себе і свої мрії! Все у ваших руках!

 

 

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)