На головну Рос

Шкiльнi новини

У нинішньому році в ДШМ №6 ініційовано низку нововведень, спрямованих на вдосконалення учбового процесу. Свій внесок до їх переліку зроблять викладачі  музично-теоретичного відділу. Саме вони запропонували провести внутрішньошкільну олімпіаду з таких предметів, як  сольфеджіо та музичній література.

 Далее...

3 листопада 2011 року

Спасибі за науку…

Майстер-клас, проведений художником М. С. Сватулою, викликав великий інтерес учнів школи. Інформація, отримана на  такому незвичайному "уроцы", стане відправною точкою в їх прагненні до опанування техніки акварелі. Про це свідчать відгуки дітей про побачене.

 Далее...

Перший майстер-клас, проведений для учнів художнього відділення ДШМ №6, став помітною подією в шкільному житті. Про важливість почину, його значення в становленні початкуючих живописців говорить Г.В. Колісниченко, завідувачка художнім відділенням.

 Далее...

Так сталося, що гостю ДШМ №6 Михайлу Степановичу Сватулі, який займається художньою творчістю довгі роки, жодного разу не доводилося давати мастер-класи для дітей. Тому запрошення на  художнє відділення школи здалося йому цікавим, і художник з радістю прийняв його.

 Далее...

2 листопада 2011 року

У школі відбулася нарада


Сьогодні відбулася чергова нарада при директорові ДШМ №6. Розглянуті найбільш актуальні питання поточної діяльності учбової установи.

Далее...


3 листопада для  учнів старших класів художнього відділення буде проведений майстер-клас акварельного живопису від члена Союзу художників М. С. Сватули.