На головну Рос

Шкiльнi новини

29 листопада 2011 року

28 листопада 2011 року

26 листопада 2011 року

25 листопада 2011 року

23 листопада 2011 року

Дивіться ще один репортаж учнів відділення тележурналістики ДШМ №6 у ефірі харківського телеканалу ОТБ (програма "Шкільне містечко"). Цього разу вони вели діалог з учасниками популярного танцювального проекту "Майданс".

У програму телепередач "Шкільне містечко" включене в середу - 23 листопада, початоко 18.30, його повтор запланований на неділю - 27 листопада, початок об 11.00.

Наша довідка:

Навчання на відділенні тележурналістики, що відкрилося в поточному навчальному році у нашій школі, дозволяє його вихованцям не лише отримувати певний обсяг базових теоретичних знань, але й набути практичних навичок.


У програмі навчання, запропонованій учням відділення, такі предмети, як журналістика (теорія і практика), основи режисури, акторська майстерність, сценічна мова. 

Цей освітній проект створений групою практиків у сфері мас-медіа, які мають великий практичний досвід  і  успішно працюють у регіональних ЗМІ. Тому навчання на відділенні не обмежиться учбовими класами ДШМ №6, практичні заняття  проводяться на базі телерадіокомпанії, за участю дітей у реальних зйомках телепрограм. Кожен з них дістає унікальну можливість відвідувати телестудію, спостерігати за роботою професійних телевізійників, більше того - особисто брати участь у зйомках.

Таким чином, навчання на відділенні ДШМ №6 стане надійним тестом на їх профпридатність, доброю підготовкою до вступу на відділення журналістики у вищі учбові заклади.