На головну Рос

Шкiльнi новини

14 лютого 2024 року

ВИКЛАДАЧІ ДШМ №6 ПОДІЛЯТЬСЯ ДОСВІДОМ РОБОТИ В УМОВАХ ONLINE НАВЧАННЯ З КОЛЕГАМИ З МИСТЕЦЬКИХ ШКІЛ

Театральне відділення Дитячої школи мистецтв №6 готується до участі у методичному семінарі за тематикою: «Інноваційні форми роботи викладачів театральних дисциплін під час
online навчання».

Захід проводитиметься обласним навчально-методичним центром підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів в онлайн-форматі на платформі ZOOM 17 лютого 2024 року, початок о 10.00. Його модератор - Вікторія Кущевська, методист ОНМЦПК (секція театрального мистецтва і клубної роботи).

Провідні викладачі школи Роман Набоков Р. (завідувач театрального відділення, кандидат мистецтвознавства), Михайло Крамаренко (педагог-методист, заслужений діяч мистецтв України), викладачі відділення Інна Янушевич та Катерина Келліна, організатор культмасових і культінформаційних заходів Анастасія Осінцева поділяться своїми напрацюваннями з колегами - викладачами театральних та телевізійних дисциплін мистецьких шкіл м. Харкова та Харківської області.

У фокусі уваги – успішний досвід залучення учнів ДШМ №6 до використання уривків з відомих фільмів у процесі викладання предмета майстерність актора: від ідеї до практичного втілення.

Участь у семінари за наявності попередньої реєстрації (реєстраційна форма – за посиланням:

(обов’язково)