На головну Рос

Шкiльнi новини

27 лютого 2021 року

У БЕРЕЗНІ НА КОНКУРСУ СЦЕНУ ВИЙДУТЬ ПОЦІНОВУВАЧІ ХУДОЖНЬОГО СЛОВА

До складу журі, яке очолював заслужений діяч мистецтв України, викладач – методист театрального відділення Михайло Крамаренко, увійшли директор ДШМ №6 Валентина Сальникова, викладачі театрального відділення школи та харківські театральні діячі:

·        Марина Островська, ст. викладач кафедри режисури Харківської державної академії культури, член Національної спілки театральних діячів України, лауреат міжнародного театрального фестивалю "Земля. Театр. Діти";

·        Яна Бархатова,художній керівник КП ЦПК та В ім. Горького, актриса театру Мадригал, солістка гурту «Л‘юїс Керол»

·        Людмила Корольова, викладач вищої категорії школи сучасних театрально-сценічних напрямків.

При визначенні переможців враховувалися такі критерії оцінювання, як оригінальність вибору літературного матеріалу, звучання, артикуляція, артистизм, постановка (костюм, музичне оформлення, реквізит тощо).

(обов’язково)