На головну Рос

Шкiльнi новини

13 березня 2021 року

У ДШМ №6 ГОТУЮТЬСЯ ДО АРТ-ПЛАТФОРМІ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «НАТХНЕННЯ - 2021»

Шкільний гала-концерт за підсумками 2020-2021 навчального року заплановано на 29 травня поточного року. Місцем проведення обрано Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького - улюблене місце відпочинку харків'ян і гостей Харкова.

Попереду у педагогів і учнів нашої школи два з половиною місяці напруженої праці, пов'язаної з серйозною підготовкою концертної програми.

Адміністрацією ДШМ №6 організовано і проведено прослуховування на відділах музичного відділення.

Як повідомляє заступник директора з навчальної роботи Марина Олександрівна Боганча, майже 70 відсотків учнів школи приймають в них участь, представляючи художній раді школи свої напрацювання.

«Усі діти і педагоги дуже стараються, бо участь у звітному концерті вважається у нашому колективі дуже престижною, - зазначила вона. - Крім того, прослуховування дозволяє нам проаналізувати стан навчального процесу в цілому, оцінити рівень майстерності дітей, надати рекомендації педагогам».

Уже проведені прослуховування на фортепіанному і вокальному відділах, відділі музичного мистецтва естради та оркестрових інструментів, відділі народних інструментів. Найближчим часом до цього процесу долучиться хореографічне відділення.

(обов’язково)