На головну Рос

Шкiльнi новини

1 квітня 2023 року

УЧНІ ДШМ №6 ПОСІЛИ ТРИ ПЕРШІ МІСЦЯ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ У ПОЛЬЩІ

Учні театрального відділення Дитячої школи мистецтв №6 Кулик Юрій, Микитенко Ангеліна, Ромасько Аріна удостоєні перших місць у своїх вікових категоріях категорії «театральне мистецтво» IIміжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв "Коло друзів" (викладач сценічної мови Крамаренко Михайло Петрович, заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки театральних діячів України).

Ця творча подія відбулася під час весняних канікул з 23 по 27 березня у мальовничому місті Краків (Польща). Організатор та засновник - громадська організація «ДГО Співограй». Журі конкурсу представляли провідні фахівці культури та мистецтва України та закордоння.

До конкурсної програми Юрія Кулика було включено  уривок з твору Лесі Українки «Королівна», Ангеліна Микитенко виконала вірш Ліни Костенко «І буде мир», Аріна Ромасько зіграла уривок з повісті Астрід Лінгрен «Пеппі Довгапанчоха».

Усі виступи представників ДШМ №6 оцінені найвищим балом: у своїх вікових категоріях наші учні посіли перші місця. Це особливо приємно, бо конкурентна складова конкурсу була досить високою (до участі в ньому долучилися колективи та солісти з українських міст Полтава, Харків, Миколаїв, Фастів, Черкаси, Дніпро, Івано-Франківськ, Звягель, а також їх польські колеги з міст Вроцлав, Катовіце, Лодзь, Варшава).

Вітаємо переможців! Нових творчих злетів та визнання нашим юним талантам!

(обов’язково)