На главную Укр

Школьные новости

30 августа 2016 года

Визначені пріоритети діяльності шкіл естетичного виховання області


Відбулася нарада керівників шкіл естетичного виховання Слобожанщини з порядком денним «Про підсумки розвитку мистецької початкової освіти сфери культури Харківської області в 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік».  У числі її учасників - керівництво ДШМ №6.


У роботі наради взяли участь начальник Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Олег Яцина, директор Харківського вищого коледжу мистецтв Любов Морозко, головний спеціаліст управління культури і туризму обласної державної адміністрації Валентина  Стецюк, директор ОНМЦПК Тамара Самоварова Тамара.

Було констатовано, що 78 початкових спеціалізованих навчальних мистецьких закладів Харківської області готові до початку нового навчального року. Методична робота була і залишається у числі важливих напрямків діяльності і саме до неї буде прикута увага шкільних колективів та фахівців Центру. Семінарські заняття, майстер-класи, курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників складають суттєвий розділ запланованої роботи.

 У наступному році продовжиться робота над загальною методичною темою року «Академізм як школа — звернення до стійких, усталених норм та канонів».

У планах на новий навчальний рік значаться обласні творчі змагання, що дозволять юним митцям-початківцям заявити про себе і стануть для багатьох з них стартовим майданчиком до серйозних досягнень.]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)