29 октября 2023 годаМетки:   , , ,

ВИКЛАДАЧІ ТЕАТРАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ ДШМ №6 – ПРО ТЕАТРАЛЬНУ ОСВІТУ В ЄВРОПЕЙСЬКИХ КРАЇНАХ

Днями в рамках творчого заходу Обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів викладачі театрального відділення Михайло Крамаренко та Інна Янушевич виступили з доповідями про стан театрального мистецтва та театральної освіти в європейських країнах, зокрема Німеччині та Польщі.

_

Михайло Крамаренко проаналізував сучасні тенденції розвитку театрального мистецтва в Німеччині, розповів про специфіку навчання в мистецьких вишах та видатних театральних діячів.

Інна Янушевич зосередила увагу присутніх на театральній освіті Польщі. Доповідачка докладно розповіла про історію створення та особливості навчального процесу Познанської академії сценічних мистецтв (РАРА). Поділилася цікавою фаховою інформацією щодо фестивальних заходів та театрального навчання.

Доповіді наших колег викликали зацікавленість та схвальну оцінку учасників круглого столу та керівництва Дитячої школи мистецтв №6.

Валентина Сальникова, директор ДШМ №6:
«Щиро дякую викладачам театрального відділення за гідне представлення закладу на обласному семінарі ОНМЦПК. Виступи викладачів закладу отримали високу оцінку з боку методистів ОНМЦПК. Бажаю подальших успіхів!»

Роман Набоков, завідувач театрального відділення ДШМ №6:
«Вітаю колег Крамаренко Михайла та Янушевич Інну з цікавими доповідями на круглому столі для викладачів театральних дисциплін мистецьких шкіл за темою: «Знайомимося з європейським досвідом за театральним напрямом», який відбувся 28 жовтня 2023 року . Організатор ОНМЦПК.Так тримати!»

Детальніше про творчий захід – на сайті Центру

На архівних знімках: викладачі театрального відділення Михайло Крамаренко та Інна Янушевич