10 октября 2023 годаМетки:   , , ,

УЧНІ ТЕАТРАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ ПОСІЛИ ЧОТИРИ ПЕРШИХ МІСЦЯ У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ

Під час літніх канікул з 18 по 25  червня у столиці Польщі місті Варшава проходив Міжнародний конкурс талантів «Яскраві таланти літа». Організатор та засновник - громадська організація «ДГО Співограй» за участі учнів ДШМ №6.

Оцінювало конкурс професійне журі, у складі якого були провідні фахівці культури та мистецтва України та викладачі вищих творчих навчальних закладів. У конкурсі приймали участь, як творчі колективи, так і окремі виконавці. Критеріями оцінювання були: творча фантазія, емоційність, артистизм, яскравість виконання, художнє враження і виразність.

Від Дитячої школи мистецтв №6 у цьому конкурсі брали участь Кулик Юрій, Микитенко Ангеліна, Юзефів Данііл та Ромасько Аріна, учні викладача сценічної мови Крамаренка Михайла Петровича, заслуженого діяча мистецтв України, члена Національної спілки театральних діячів України.

У виконанні Юрія Кулика був представлений уривок з твору Антуана де Сент Екззюпері «Маленький Принц», Ангеліна Микитенко виконала уривок з твору Джанні Родарі  «Джельсоміно в Країні брехунів», Юзефів Данііл - уривок з твору  Марка Твена «Пригоди  Тома Сойєра», Аріна Ромасько - уривок з повісті Джанні Родарі «Пригоди Цибуліно».

Юзефів Данііл приймав участь у конкурсі вперше!

Журі високо оцінило виступи наших учнів. Усі вони посіли перші місця у своїх вікових категоріях.

Вітаємо переможців! Радіємо творчим досягненням наших талановитих учнів!

На знімках: учасники конкурсу та їх нагороди