На главную Укр

Школьные новости

17 июня 2016 годаМетки:   

У ДШМ №6 пройшов випускний вечір


Сьогодні колектив школи вшановував випускників 2016 року. В урочистій обстановці їм були вручені свідоцтва про позашкільну освіту, яку вони отримали, навчаючись у школі мистецтв.


«У зв’язку із виконанням навчальних планів та програм у повному обсязі та успішною здачею випускних  іспитів на підставі рішення  педагогічної ради школи -  вважати такими, що закінчили навчання у 2016 році,  та видати свідоцтва про позашкільну освіту», -  значиться у приказі №28 директора ДШМ №6 «Про  видачу свідоцтв про  позашкільну освіту випускникам 2016 року»:

Абу Анзех Дані, також  їй вручаеться почесна грамота «За відмінні досягнення у навчанні та активну концертну і конкурсно-фестивальну діяльність»;

Аніщенко Ганні;

Безвесільній Ніці, також  їй вручається почесна грамота «За особливі успіхи у навчанні, активну участь у концертній та конкурсно-фестивальній діяльності»;

Дєговцову  Руслану;

Кшемінській  Єлизаветі;

Лебедєвій Владиславі, також  їй вручається почесна грамота «За особливі успіхи у навчанні, активну участь у концертній діяльності»;

 Міткальовій Олександрі, також  їй вручається почесна грамота

 «За відмінні досягнення у навчанн,та активну концертну діяльність»;

 

Омельянчук Ганні, також  їй вручаеться почесна грамота «За відмінні досягнення у навчанні та активну концертну і конкурсно-фестивальну діяльність»;

Романенко Ренаті;

Савченко  Анастасії, також  їй вручаеться почесна грамота «За відмінні досягнення у навчанні, та активну концертну діяльність»;

Шафоростовій Діані, також  їй вручається почесна грамота «За відмінні досягнення у навчанні та активну концертну і конкурсно-фестивальну діяльність»;

Шамлі Сніжані, також  їй вручається почесна грамота « За відміні творчі показники, досягнення у навчанні та успішну конкурсну та виставкову діяльність».

Випускників привітала директор ДШМ №6 Валентина Сальникова. «Ви отримали престижну освіту у сфері мистецтв, - наголосила вона. – Документ, який ви щойно отримали, стане окрасою вашої біографії, бо ви отримали початкову спеціалізовану мистецьку освіту. Та справа не лише у документі. Навчаючись у нашій школі, ви відкрили свої серця та душі мистецтву та культурі».

Валентина Олександрівна побажала випускникам, щоб бажання творити та перемагати залишалося з ними. Вона подякувала викладачам за плідну роботу та виказала подяку батькам випускників, які сприяли їх навчанню.

А далі відбувся концерт, усі номери якого були підготовлені цьогорічними випускниками школи. Звучали пісні та інструментальна музика у їх виконанні випускників музичного відділення, а випускниця художнього відділення Сніжана Шамлі презентувала свою графічну роботу.

«Двері рідної  Дитячої школи мистецтв №6 завжди відкриті для вас», - запевнили викладачі своїх учнів. У фойє школи вони ще довго ділилися враженнями від емоційного пам’ятного дійства, яким став цей випускний вечір для випускників, педагогів та батьків.

«Я щаслива, що отримала диплом та грамоту за відмінне навчання, - сказала Дана Абу Анзех. - Я прикладала немало зусиль, щоб успішно закінчити школу.  Сьогоднішня подія дуже пам’ятна. Мене тішить те, що я ще зможу ходити до школи, продовжуючи навчання.

«Відчуваю і радість, і сум одночасно, - зауважила Анастасія Савченко. – Дуже швидко і несподівано закінчився цей чудовий час. Знайшла тут багато друзів. Головний підсумок для мене в тому, що я навчилася співати, про що завжди мріяла. Це буде зі мною назавжди».

 «Сім років промайнули дуже швидко, - поділилася враженнями Сніжана Шамлі. – Про школу залишаються найкращі враження. Щоразу приходила на навчання з великою радістю. Все було просто чудово!

Дуже рада, що потрапила у цей навчальний заклад, який відкрив стільки можливостей для нас, учнів. Наші роботи часто виставлялись на різних виставках, і це було великим стимулом для праці. У школі прекрасні педагоги. Щиро їм дякую за все, що для нас зроблено. Хочу побажати усім учням, які будуть тут навчатися великих досягнень».
]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)