8 января 2024 годаМетки:   , , ,

ТВОРЧІСТЬ І МИСТЕЦТВО ПОПРИ ВІЙНУ

Нікого не здивуєш сталим висловом, що українці незламні й непереможні, а українські діти – це взірець неабиякої стійкості, мужності й прагнення до творчості попри війну. Учні дитячої школи мистецтв № 6 міста Харкова у дружній співпраці зі здобувачами освіти Харківської державної академії культури втілили у життя різдвяний проєкт – театралізований онлайн-концерт, який має назву «Таємниця різдвяної скриньки».

Головними героями постановки (Марічка та Петрик) стали вихованці театрального відділення школи Поліна Лучко й Ілля Мошняга, які за задумом авторів потрапляють у дивовижну країну Коляди та знайомляться з українськими різдвяними символами.

Перш за все, хочеться висловити подяку батькам учнів, які активно сприяли реалізації творчих завдань, допомагаючи своїм талановитим дітям у розв’язанні організаційних питань. Також велика вдячність викладачам театрального відділення ДШМ №6 – Інні Янушевич та Роману Набокову за якісну підготовку наших учнів.

Бажаємо всім зануритись у світ чарівної країни Коляди, спостерігаючи за загадковою мандрівкою Марічки та Петрика. Ще раз вітаємо з прийдешніми різдвяно-новорічними святами і зичимо миру, злагоди й щастя усім, хто причетний до творчо-мистецької царини, та нашій Україні!

Приємного перегляду!

Марина Островська, викладач театрального відділення ДШМ №6, керівник проєкту