На главную Укр

Школьные новости

13 марта 2015 годаМетки:   , ,

Шкільна психологічна служба: позитивний досвід


Весь період функціонування школи у її штатному розписі значиться посада практичного психолога. Певною мірою це стало можливо завдяки інноваційному управлінському рішенню керівництва школи, і є першим досвідом організації психологічної служби у початковому спеціалізованому  закладі мистецькому навчальному закладі на Харківщині.

 

Результатом діяльності психологічної служби КПСМНЗ ДШМ №6 є те, що в педагогічному та учнівському колективах школи створений та підтримується сприятливий психологічний клімат;  учні перших та других класів - адаптовані до навчання в нових для них умовах естетичної освіти; а  діти, які навчаються у третіх – шостих класах вільно реалізують свій творчий потенціал.

 

Практичним психологом здійснюється діагностична, корекційна, консультаційна, просвітницька робота. Таким чином, шкільний психолог виступає сполучною ланкою для учнів, педагогів та батьків.

 

З листопада 2012 року на посаді шкільного практикуючого психолога працює Анастасія Алексіна, випускниця Харківського національного університету ім.. В. М. Каразіна. Має кваліфікацію магістра психології, викладача. Опанувала навчальну програму «Психокорекційна робота з дітьми та підлітками», пройшла спеціальне навчання по програмі «Курс «HR-Практик».

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)