19 мая 2021 годаМетки:   , ,

НА ШЛЯХУ ДО ТЕАТРАЛЬНОГО ОЛІМПУ: ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ІСПИТІВ ЗІ СЦЕНІЧНОЇ МОВИ НА ТЕАТРАЛЬНОМУ ВІДДІЛЕННІ ШКОЛИ

17 травня 2021 року на театральному відділенні відбулася яскрава подія –  іспит зі сценічної мови в учнів 2-х – 8-х класів, на якому учні продемонстрували достатньо високий рівень підготовки, - повідомляє завідувач відділення, кандидат мистецтвознавства Роман Геннадійович Набоков.

Незважаючи та умови часткового дистанційного навчання, педагогам театрального  відділення (Крамаренко М.П, Шаповалова Н.П, Келіна К.В., Калембет М.І. та Янушевич І.О.) вдалося плідно пропрацювати з учнями та цікаво розкрити творчі здобутки таких авторів як Б. Пастернак, О. Генрі, В. Висоцький,  М. Гоголь, О. Толстой та багатьох інших видатних письменників і поетів.  Ця «велика географія» та палітра авторів говорить про те, що на відділенні проводиться професійна систематична робота з виховання майбутніх митців.

Усі учні отримали високі оцінки екзаменаційної комісії. Хочу відзначити виступи, які були дійсно вдалими, а саме: дует Оксененко Віри та Лучко Поліни (2 клас), Мошняги Дарини (2 клас), Котельнікової Поліни (2 клас), Ромасько Аріни (3 клас), Жадана Родіона (4 клас), Куліка Юрія (4 клас), Фесенко Емілії (6 клас), Юфа В’ячеслава (8 клас).

Але справжнім діамантом став виступ учениці 7 класу – Карини Левади з уривком твору Ліни Костенко «Маруся Чурай». У своєму виступі талановита учениця змогла переконливо та дуже глибоко передати внутрішній стан головної героїні. Під час її виступу у залі відчувалася справжня магія, яку творила Карина, завдяки високому рівню виконавської майстерності та особливому акторському даруванню.

Особисто хочеться подякувати педагогам відділення за проведену творчу роботу у таких незручних умовах, а нашим учням побажати і надалі підкорювати з такою наполегливістю та яскравими мріями театральний Олімп.