16 декабря 2021 года

НА ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «ОЧІКУВАННЯ РІЗДВА» ВІДЗНАЧИЛИСЬ УЧНІ ХУДОЖНЬОГО ВІДДІЛЕННЯ ШКОЛИ

Сьогодні відбулося відкриття художньої виставки «В очікуванні Різдва» в межах відкритого обласного конкурсу дитячої творчості. Серед його переможців – шість учнів художнього відділення ДШМ №6.

Організатори конкурсу - Харківський художній музей, ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей», Харківський планетарій ім. Ю. Гагаріна -визначили за мету цієї творчої події вивчення та популяризацію народних традицій, розвиток зацікавленості до історії різдвяних свят у контексті українського календарного року.

Учні у віці від 5 до 17 років з різних мистецьких шкіл, художніх студій, центрів дитячої та юнацької творчості Харкова та Харківської області надали роботи на тему «Очікування Різдва» , виконані у різних техніках (включаючи ДПМ, колаж, мішану та авторську техніки), формату А-3, А-2.

Ця тема викликала зацікавленість юних художників нашої школи: 15 учнів надали свої роботи конкурсній комісії. У результаті їх оцінювання 6 учнів визнані переможцями у різних категоріях:

• Гепенко Уляна, 15 років, лауреат (старша вікова група), викладач Вахрушева Т.Є.  Робота "Очікування щастя", гуаш.
  • Рябовол Варвара, 11 років,  лауреат (середня вікова група), викладач Вахрушева Т.Є. Робота : "Різдво очікують усі", гуаш.
  • Худякова Вероніка, 11 років (середня вікова група), номінація «Різдвяний креатив», викладач Вахрушева Т. Є. Робота "Очікування різдва" ( за мотивами П.Пікасо), акварель.
  • Бабенко Владислава, 6 років (молодша вікова група), номінація "Мистецькі надії", викладач Вахрушева Т.Є. Робота "Смачне очікування" , олійна пастель.
  • Чубаков Богдан, 7 років , років (молодша вікова група), номінація "Мистецькі надії", викладач Вахрушева Т.Є. Робота "Зимові вулічни ігри", гуаш.
  • Борисенко Вікторія, 7 років, (молодша вікова група), номінація "Мистецькі надії", викладач Чистюхіна С.Б. Робота "Ведмедик у різдвяному капелюсі", гуаш.

Частину експозиції виставки, до якої увійшли роботи учнів нашої школи, усі охочі зможуть переглянути з 18 грудня 2021 року до 10 січня 2022 року у приміщенні Харківської обласної бібліотеки для дітей (вул. Алчевських, 43, метро: Пушкінська), телефони: (057) 700-42-19; (057) 700-26-51;(067) 234 92 89;(099) 144 89 28. Крім того роботи учасників виставки розміщені у виставковій залі Харківського художнього музею та Харківського планетарію.

На знімках:  учні ДШМ №6 на врученні нагород; робота учениці Гепенко Уляни, лауреата конкурса у старшій віковій групі.