5 июня 2024 годаМетки:   , ,

МОНОЛОГ ОКСАНИ З КОМЕДІЇ МИКОЛИ ГОГОЛЯ "НІЧ ПЕРЕД РІЗДВОМ" У ВИКОНАННІ АНГЕЛІНИ МИКИТЕНКО ВІДЗНАЧЕНО ПЕРШОЮ ПРЕМІЄЮ

У травні поточного року в чарівному місті Кам'янець-Подільський проходив міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв "Яскраві таланти весни", який проводить організатор та засновник - громадська організація «ДГО Співограй».

У конкурсі брали участь, як творчі колективи, так і окремі виконавці. Критеріями оцінювання були: творча фантазія, емоційність, артистизм, яскравість виконання, художнє враження і виразність.

Учасники в дистанційному форматі представили свої відео роботи в театральному, вокальному, інструментальному та хореографічному жанрах.

Учасники конкурсу виявили шалену енергетику, що була відзначена членами журі.

Від Дитячої школи мистецтв №6 у цьому конкурсі брала участь Ангеліна Микитенко, учениця викладача сценічної мови Крамаренка Михайла Петровича, заслуженого діяча мистецтв України, члена Національної спілки театральних діячів України.

Ангеліна вдало виконала монолог Оксани з комедії Миколи Гоголя "Ніч перед Різдвом".

Журі високо оцінило виступ нашої учениці, присудивши їйперше місце.

Вітаємо переможницю!

Зазначимо, що з кожного фестивалю, який започаткований громадською організацією «Співограй», збирається та відправляється допомога учасників творчої події воїнам ЗСУ.