19 февраля 2024 годаМетки:   , , , , , ,

КОЖНОМУ УЧАСНИКУ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ – ПЕРШЕ МІСЦЕ. БЛИСКУЧА ПЕРЕМОГА ЮНИХ ТЕАТРАЛІВ ШКОЛИ

Наприкінці січня у казковому місті Львів проходив міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Яскраві таланти з
ими (організатор та засновник - громадська організація «ДГО Співограй»). Наші учні вибороли на ньому перші місця.

У конкурсі брали участь, як творчі колективи, так і окремі виконавці. Критеріями оцінювання були: творча фантазія, емоційність, артистизм, яскравість виконання, художнє враження і виразність.

Учасники представили свої відеороботи в театральному, вокальному, інструментальному та хореографічному жанрах. Попри дистанційний формат конкурсанти продемонстрували шалену енергетику, яка була відзначена членами журі.

Цього разу до складу конкурсного журі були запрошені викладачі Київської муніципальної Академії естрадного та циркового мистецтв, провідні фахівці культури та мистецтва України, керівники дитячих театрів.

Від Дитячої школи мистецтв №6 у цьому конкурсі брали участь:

·         Кулик Юрій, Юзефів Данііл,  Ромасько Аріна та Федорова Анна (учні викладача сценічної мови Крамаренка Михайла Петровича, заслуженого діяча мистецтв України, члена Національної спілки театральних діячів України).

·         Сафронова Поліна, Кобзар Артем, Мошняга Дар’я, Мошняга Ілля, Ачасов Роман (учні викладача сценічної мови Островської Марини Василівни, члена національної спілки театральних діячів України, лауреата міжнародних театральних фестивалів і конкурсів).

Юрій Кулик виконав уривок з повісті Річарда Баха "Чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон".  Юзефів Данііл - уривок з оповідання О'Генрі "Дороги, які ми обираємо". Ромасько Арина - новелу Василя Симоненка «Кривда». Федорова Анна- вірш Наталі Забіли "Три мисливці". Сафронова Поліна виконувала композицію віршів молодої української поетеси Ольги Стасюк. Кобзар Артем читав уривок з новели Григіра Тютюника «Три зозулі з поклоном». Мошняга Ілля прочитав гумореску Петра Гришка «Потерпілий кіт», яка цілком розкриє багатогранність таланту виконавця. Ачасов Роман виконував на конкурсі вірш Анатолія Костецького «Лінь».

Мошняга Дар’я на цьому конкурсі представила вірш авторів – Анни Чорної та Оксани Ткач «Колискова війні». Даша передала цим віршем мрію всіх українських дітей про якомога скоріше закінчення цієї страшної війни.

Журі високо оцінило виступи наших учнів. Кожен з них посів перше місце у своїй віковій категорії. Вітаємо переможців!

Традиційно ДГО «Співограй» перераховує кошти на потреби ЗСУ від учасників кожного фестивалю, тож учні ДШМ №6 також долучилися до цієї благородної справи.

На знімках: учні школи - переможці міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв