11 июня 2024 годаМетки:   , , , ,

ЯРОСЛАВА КНЯЗЄВА – ЛАУРЕАТ I ПРЕМІЇ VВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДВОТУРОВОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ «УКРАЇНА ЄДИНА»

Учениця IV класу фортепіанного відділу ДШМ №6 Ярослава Князєва визнана лауреатом I премії  V Всеукраїнського двотурового фестивалю-конкурсу мистецтв «Україна єдина» (номінація «інструментальний жанр», II вікова категорія (10-12 років), виконаний твір - «Жарт» І.С. Баха).

«Ярослава - дуже обдарована учениця. Попри свій юний вік вона вже грає досить складні твори, причому доволі технічно, емоційно, - так характеризує талановиту дівчинку її викладач Дмитро Миколайович Малий. - Кожен рік вона бере участь у конкурсах і займає призові місця, а на екзаменах з фаху про її завжди позитивно відгукуються педагоги відділу. Ми маємо надію, що з Ярослави вийде дуже гарний музикант! Висловлюємо велику вдячність за виховання її батькам, а нашій школі – за підтримку обдарованої молоді!".

VВсеукраїнський двотуровий фестиваль-конкурс «Україна єдина» проводився за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики, міжнародного радіо «Radiosferamusic», Асоціація діячів естрадного мистецтва України, продюсерського центру «Tuaronmanagement»

За високу професійну майстерність, збереження культурної спадщини, підтримку та духовне збагачення підростаючого покоління, а також особистий вагомий внесок у розвиток культурно-естетичного виховання дітей та молоді  організатори творчої події нагородили Подякою фестивалю-конкурсу викладача ДШМ №6 Малого Д.М.

На знімках: Ярослава Князєва, нагороди фестивалю-конкурсу мистецтв «Україна єдина»