14 апреля 2015 годаМетки:   ,

Готується творчий звіт колективу школи за підсумками навчального року

Адміністрацією школи спільно з керівниками відділів і відділень  затверджена концепція проведення підсумкових творчих заходів колективу ДШМ №6 за підсумками 2014-2015 навчального року. «Україна – це ми!» - таку узагальнюючу назву матиме це велике шкільне мистецьке свято.  Знайомимо відвідувачів сайту з його афішею.

«На музичних хвилях», - так називатиметься підсумкова програма музичного відділення, яку презентують юні музиканти всіх відділів 21 квітня 2015 року у великій залі Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського (пл. Конституції, 11/13). Початок о 18.00.

«Моє ім’я - то Надія, моє ім’я – то Любов…», - так поетично звучатиме назва естрадної шоу–програми хореографічного та вокального відділень школи, яку можна буде відвідати 22 травня 2015 року у ККЗ «Україна» (вул. Сумська, 35). Початок о 17.00.

На «Театральні прем’єри» запросять глядачів учні відділення театрально-драматичного мистецтва. Прем’єрні покази вистав Дитячо–юнацького театру «МІNI-more» відбудуться 10 червня у Харківському Будинку Актора (вул. Красіна, 3). Початок о 17.00.

Підсумкова виставка дитячих робіт художнього відділення з назвою «Світло  миру» відкриється для поціновувачів образотворчого мистецтва 10 червня 2015 року у Харківському художньому музеї (вул. Раднаркомівська, 9). Початок о 15.00.