На главную Укр

Школьные новости


Цього року учні-старшокласники театрального відділення Дитячої школи мистецтв №6 нетрадиційно продемонстрували свої знання та вміння з обов’язкової дисципліни – сценічної практики, знявшись у кліпах. Це перший подібний досвід юних театралів, і, на думку фахівців, достатньо вдалий.   

Представники театрального відділення ДШМ №6 долучилися до участі у благодійному міжнародному двотуровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтва і талантів «Love-Star». Трьома першими преміями у різних вікових категоріях відзначені Таїсія Селевко, Поліна Лучко, Віра Оксененко (викладач І.О. Янушевич).

 

Далее...

27 березня відзначається Міжнародний день театру. Це професійне свято людей, які присвятили своє життя служінню великому і прекрасному сценічному мистецтву. У Дитячі школа мистецтві №6 міста Харкова до Міжнародного дня театру відкривається театральний тиждень.  Він буде наповнений показом творчих робіт учнів театрального відділення. Ми сподіваємося, що ці роботи надихнуть та зацікавлять більше людей до вивчення театрального мистецтва.

Театр є важливою складовою культури кожної країни, Україна також має багату театральну спадщину. Вибір навчатися театру допомагає зберігати та розвивати це мистецтво. Це нагадує нам, що театр може не тільки розважати, але і змінювати світогляд та погляд на різні аспекти життя. Це також свідчить про важливість культурної спадщини, яка повинна бути передана майбутнім поколінням. Нехай цей тиждень театру буде успішним та допоможе розвинути таланти та навички учнів!

Дитяча школа мистецтві №6 вітає всіх театральних діячів, митців та театрознавців зі святом!  

Театральний тиждень триває, будьте уважні до оновлень у соціальних мережах школи!
 


Бажаємо невичерпного натхнення, творчих перемог, яскравих прем'єр і зацікавлених глядачів!


  


Уже не один рік учні художнього відділення Дитячої школи мистецтв №6 створюють експозиції художніх робіт, присвячені весні. Цьогоріч це виставка «Весняні переливи». Про неї – у розповіді завідувачки відділення Світлани Чистюхіної.
Далее...
9 марта 2023 года

no-title