На главную Укр

Школьные новости

 

Впродовж двох декад грудня (включно до 20.12.2023) у колективі Дитячої школи мистецтв №6 триватиме акція доброти.  Її фіналом стане новорічне привітання військових однієї з частин навчального центру підготовки. 

 
Запрошуємо до участі учнів, викладачів, батьків, усіх, хто має бажання і можливість внести свою часточку до загального новорічного подарунку.  

Малюнки та листівки з щирими словами вітань від юних талантів зігріють серця наших захисників у ці зимові дні, а смаколики, запашний чай та кава додасть їм тепла і затишку. Святково оформлена посилка буде відправлена напередодні свята і буде нашим виявом вдячності та глибокої шани.

Відправлення робити на адресу культорганізаторки школи, відповідальної за комплектацію посилки військовим, за адресою: м. Дніпро, відділення нової пошти №159, Анастасія Осінцева, телефон  +380664819161.Учні та викладачі художнього відділення Дитячої школи мистецтв підготували онлайн-виставку дитячих робіт, яка стала чудовим сюрпризом для всіх учасників «Уроку доброти» (він проводився у школі 28 листопада 2023 року в межах всеукраїнського проекту #ЩедрийВівторок).
Далее...

Цьогоріч учні та педагоги Дитячої школи мистецтв №6 вперше долучилися до проєкту всеукраїнський “Добрий урок”, який проводився 28 листопада поточного року.

 Далее...


Цього року на 28 листопада припадає #ЩедрийВівторок – українська частина глобального руху #GivingTuesday, який поєднує благодійні ініціативи комерційних, громадських організацій і небайдужих людей. 


Це чудова нагода для всіх учасників події долучитися до культури благодійності. Запрошуємо всіх! Буде цікаво! Не обійдеться без сюрпризів!

Урок проходитиме дистанційно, початок о 16.00. Посилання на онлайн-трансляцію буде надано на веб-ресурсах школи.

9 ноября 2023 годаМетки: