На главную Укр

Школьные новости

 
Учні театрального відділення ДШМ №6 продовжують цикл міні сюжетів з показу учнівських робіт. Цього разу у кадрі три героїні відомих улюблених фільмів, свою трактовку образів пропонують Каміла, Фентісова, Лілія Бірюкова та Дар’я Мошняга:

  • «Аліса в країні Пригод» - пригодницький фентезі-фільм Тіма Бертона 2010 року за мотивами однойменної книги Льюїса Керрола. Епізод – «Хто з’їв королівський торт?». Роль Червоної Королеви відтворила учениця 5-го класу театрального відділення Каміла Фентісова.
  • Художній фільм «Вечори на хуторі біля Диканьки» (випуск 1961 року) за оповіданням Миколи Гоголя (режисер. О. Роу). Трапилася ця історія в ніч перед Різдвом. Хлопець Вакула закохався у красуню, яка захотіла собі черевички, як у цариці. Образ Оксани втілений ученицею 5-го класу театрального відділення Лілєю Бірюковою.
  • Фільм "Пеппі Довгапанчоха" - шведсько - західнонімецький фільм 1969 року, заснований на однойменних дитячих книжках Астрід Ліндгрен. Таємнича молода дівчина Пеппі Довгапанчоха переїжджає на покинуту віллу Віллекулла. Руда Пеппі, яка живе сама, не рахуючи мавпи та  її коня Маленького Старого, дружить з двома сусідськими дітьми. До неї приїжджають поліцейські… Образ героїні відомого фільму приміряла на себе учениця 4-го класу театрального відділення Дар'я Мошняга.

Автори ідеї та наставники акторів-початківців:викладачі відділення Інна Олександрівна Янушевич та Роман Геннадійович Набоков.  

Пориньмо у світ театрального мистецтва разом з Дитячою школою мистецтв №6! Приємного перегляду і до нових перевтілень!     


 Дивитися всі випуски мінісюжетів проєкту на шкільному ютуб-каналіЩе дві творчі роботи з циклу мінісюжетів нового проєкту театрального відділення Дитячої школи мистецтв №6 представлено глядацькій аудиторії. Ролі головних героїв з відомих кінострічок на цей раз виконують учні 4-го класу Ілля Мошняга (Тім Талер – фільм «Проданий сміх») та Поліна Шульга (Венздей Аддамс – фільм «Венздей»).

Далее...
Учні театрального відділення школи продовжують вдало демонструвати свої творчі здобутки як учасники міжнародних конкурсів. Свідчення тому - їх нові перемоги у відкритому онлайн-конкурсі читців та поетів-аматорів «Поетичний світ дитинства», що проводився у березні поточного року під патронатом культурного інституту Федеративної Республіки Німеччина – Goethe-Institut. 


Далее...
Театральний тиждень, започаткований у ДШМ №6 з нагоди Всесвітнього Дня Театру, триває. Його продовжує проєкт «Художні фільми 2.0 або Перевтілення". Це результат плідної роботи учнів та викладачів театрального відділення, які у черговий раз доводять, що саме креативний підхід дозволяє юним митцям успішніше опановувати шкільну програму, яскравіше проявляти свої здібності та набиратися неоціненного творчого досвіду.
 
Далее...Ця чудова новина надійшла в час, коли у Дитячій школі мистецтв №6 триває театральний тиждень з нагоди Всесвітнього дня театру.  

                                                       


 
Далее...