На головну Рос

Шкiльнi новини


Прийнято перспективний план роботи нашого навчального закладу на 2019-2020 навчальний рік, в якому відображені всі напрямки діяльності колективу школи. Ознайомитися з планом роботи


Всіх музикантів - досвідчених професіоналів і початківців аматорів, всіх людей, закоханих в ЇЇ ВЕЛИЧНІСТЬ МУЗИКУ вітаємо зі святом - Міжнародним днем музики!

Нехай у серці кожного з нас завжди звучить прекрасна МУЗИКА!

Особливі слова привітань нашим педагогам і учням. Нехай на Вашому життєвому шляху, прикрашеному чарівним звучанням МУЗИКИ, буде якомога більше радісних миттєвостей, чудесних відкриттів і краси. Бажаємо успіхів у творчості, натхнення і нових досягнень!

27 вересня 2019 року учні та педагоги школи побули на захоплюючій екскурсії. Їх гостинно приймали в унікальному харківському музеї "Обереги музичної Харківщини".

Далее...

Новий навчальний рік розпочався для юних хореографів ДШМ №6 яскравою подією! Вони стали учасниками VI спортивної ярмарки "Харків - спортивна столиця", присвяченої Дню фізичної культури і спорту.

Далее...Від щирого серця вітаємо колег-педагогів, учнів та батьків з 1 вересня - Днем знань, з початком нового навчального року!


Нехай цей день завжди буде для Вас днем великих надій. Нехай прагнення до нових знань ніколи не вичерпається у Вашій душі, а новий навчальний рік стане роком добрих починань, творчості, творення і досягнень!

Адміністрація ДШМ №6

Всіх, хто знає і любить нашу школу, а також тих, хто ще не побував на дивовижному острові радості та мистецтва, запрошуємо пройтися її затишними холами і класами разом з маленькою героїнею відеосюжету, яка сміливо визвалася виконати почесну роль гіда - учениці музичного відділення Міленою Мельниченко.
У ході нетривалої, але змістовної екскурсії, Ви ознайомитеся з педагогами та учнями різних відділень школи, почуєте їх гру та спів, побачите виступ танцюристів, зможете зазирнути на уроки образотворчого та театрально-драматичного мистецтва.

Впевнені, Вам сподобається наша школа так, як вона подобається всім нам - тим, хто тут навчається та працює. Без перебільшення, це наш рідний дім, де цікаво і комфортно, де кожен день приносить нові відкриття і багато позитиву.

Приєднуйтесь до нашої великої дружної сім'ї! Зробіть перший крок - переглянте відео-екскурсію.