На главную Укр

Школьные новости

28 ноября 2023 годаМетки:   , ,

ВИСТАВКА ХУДОЖНІХ РОБІТ УЧНІВ МОЛОДШИХ КЛАСІВ"МРІЇ НА КРИЛАХ ДОБРА"
Учні та викладачі художнього відділення Дитячої школи мистецтв підготували онлайн-виставку дитячих робіт, яка стала чудовим сюрпризом для всіх учасників «Уроку доброти» (він проводився у школі 28 листопада 2023 року в межах всеукраїнського проекту #ЩедрийВівторок).

Це своєрідна подорож у світ мрій і надій маленьких художників, які лише починають творчий шлях, навчаючись у нашій школі. Вони з великим бажанням долучаються до образотворчого мистецтва і мріють стати справжніми майстрами.  Улюблений матеріал виконання у учнів молодших класів - гуашеві фарби.  Діти люблять їх через декоративність, яскравість кольорів, простоту використання.
 
Кожен з представлених малюнків промовисто говорить про добро та красу навколишнього світу, а відтак спонукає до добрих справ і самих юних майстрів пензля, і поціновувачів їх таланту. Вони нагадують усім нам важливі істини про те, що саме з маленьких кроків починається велика подорож до добра та позитивних змін.  
 
Більшість учасників виставки вперше у житті представляє свої роботи глядачам, тож нехай їх дебют буде вдалим, а мрії, що летять на крилах добра, обов’язково здійсняться! 

Пам’ятаймо про те, що ніколи не пізно долучитися до добрих справ, і чим швидше ми стаємо на цей шлях, тим яскравішими та успішнішим він буде, а життя наповниться великим сенсами, справжніми цінностями та людською повагою.

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)