6 сентября 2014 года

Викладачі школи — учасники «Вересневого тижня-2014»

Сьогодні розпочалися заходи в рамках традиційного інструктивно-методичного семінару “Вересневий тиждень — 2014”, який організовано обласним навчально-методичним центром пвдвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів для викладачів шкіл естетичного виховання. Серед його учасників — педагоги ДШМ №6.

Сьогодні відбулися семінарські заняття двох методичних об'єднань, на які були запрошені викладачі по спеціальності “театральне мистецтво” та “фортепіано”.

У ході семінарів аналізувались підсумки минулого навчального року та детально обговорювались завдання поточного 2014-2015 н.р., зверталась увага педагогів на найбільш актуальні питання навчальної, методичної та культурно-провітницької діяльності відділень, які вони представляли.

А ще було багато змістовного спілкування фахівців, чимало з яких мають великий досвід педагогічної діяльності та щиро прагнуть поділитися своїми напрацюваннями з колегами.

Учасників методичного об'єднання педагогічних працівників театрального мистецтва гостинно приймали у стінах Харківської дитячої школи мистецтв №3, де більше десяти років успішно працює відділення театрального мистецтва. Досвід роботи його педагогів був одним з напрямів детальної розмови, що відбулася на цьому заході. Відбулася презентація театрального відділення ДШМ №3, яку провела завідувачка відділення Олена Світлична.

Знайомство з діяльністю колег було цікаве усім присутнім і викликало жваву дискусію.

У ході семінару неодноразово звучали пропозиції про необхідність налагодження постійних контактів між відділеннями шкіл, педагогами, учнями, більш тісної співпраці з метою розвитку дитячої театральної творчості. Завідувачка театрального відділення нашої школи Ольга Козуб запропонувала створити групу інтернет-користувачів у Контакті, до якої увійдуть усі охочі викладачі-театрали, щоб мати змогу оперативно спілкуватися та ділитися своїми напрацюваннями. Ольга Олександрівна взяла на себе роль адміністратора групи.

Викладачі по класу фортепіано провели семінар на базі Харківської ДМШ №9 ім. В. Сокальського.