10 октября 2016 годаМетки:   ,

Педагоги школи – учасники обласних семінарських занять

Впродовж жовтня педагоги ДШМ №6 відвідають семінарські заняття, що проходитимуть у відповідності до плану ОНМЦПК.

Серйозною методичною підтримкою викладачам школи слугують семінарські заняття, що постійно проводяться обласним методцентром. Як педагогам-початківцям, так і їх досвідченим колегам є чому повчитися на цих масштабних заходах. Лекторами цих занять є провідні фахівці своєї справи, відомі представники культурної сфери Харківщини.

Для викладачів-хореографів уже проведено теоретичне семінарське  заняття  з історії хореографічного мистецтва «Історія танцювального мистецтва Харківщини» на базі міської спеціалізованої   музично-театральної бібліотеки  ім. К.С. Станіславського.

Представникам інших спеціальностей у цьому місяці запропоновані:

• Для викладачів класу фортепіано - семінарське  заняття  за участю голови предметно-циклової комісії “Фортепіано” Харківського музичного училища ім. Б.М. Лятошинського Чередниченко О.В.
  • Для викладачів вокального відділу - семінар-практикум та майстер клас  за участю професора Харківського національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського Гребенюк Н.Є.  «Актуальні проблеми академічної освіти вокаліста. Специфіка формування співацьких навичок в учнів 1-2 року навчання»

Детальніша інформація – на сайті ОНМЦПК