16 августа 2022 годаМетки:   , ,

МИРНЕ МАЙБУТНЄ РІДНОГО ХАРКОВА ОЧИМА УЧНІВ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ №6

До участі у міському конкурсі дитячих малюнків «Мирне майбутнє Харкова» долучились учні нашої школи. Про їх творчі доробки розповідає Світлана Борисівна Чистюхіна, викладач художнього відділення ДШМ №6.

У своїх чудових роботах учні художнього відділення школи розповідають, як вони люблять своє прекрасне місто з його славною історією та чудовими людьми.

Так, Борисенко Віка і Левкова Софія намалювали парк розваг. Дівчатка завершили лише перший рік навчання, але вже неодноразово брали участь у виставках. Старшокласниці Паніщева Вікторія та Заводських Варвара обрали інші теми: Вікторія запрошує глядача на велопрогулянку  біля Благовіщенського собору, а Варя нагадує, що після нашої перемоги треба обов'язково сходити на виставу в театр ім. Т.Г. Шевченка. Не менш цікавими є задуми інших учасників конкурсу.

Роботи виконані з застосуванням різних матеріалів. Їх розмаїття не дивує, бо кожен учень художнього відділення за час навчання у школі, зазвичай, визначається зі своїми уподобаннями, зокрема й техніками.

Незалежно від того, що хтось малював на великому аркуші паперу, а хтось скористався блокнотом для замальовок, усі роботи відрізняє щира віра у світле майбутнє, добро,  життєствердне світло, яке проливається до нас через мистецтво.