На головну Рос

Шкiльнi новини

28 червня 2022 року

ТЕАТРАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ДШМ №6: СЛОВО ПРО ВИПУСКНИКІВ 2022 РОКУ

Закінчення ДШМ №6 та випускні урочистості завжди були в шкільному колективі особливою подією. Цьогорічні свята, опалені війною, придбали новий формат, та слова поздоровлень на адресу випускників звучать не менш щиро й сердечно. Театральне відділення школи підготувало відеоролик, у якому вшановано юнаків та дівчат випуску – 2022.

Наші випускники – великі фанати театрального мистецтва, вони зацікавлено опановували його на театральному відділенні школи, з кожним роком набираючись знань та виконавського досвіду.

За 8 років навчання кожен продемонстрував високі результати опанування навичок акторської майстерності. У виставах, щоставилися на відділенні, учні мали чудову нагоду спробувати та опанувати себе у різних жанрах та проявах театрального мистецтва - комедії, драмі гротеск, пластичній мініатюрі, науковій фантастиці, відчути себе героями, як вітчизняної, так і світової літератури.

На заняттях зі сценічної мови та акторської майстерності вони сміливо втілювали образи героїв безсмертних творів Котляревського, Лесі Українки, Шевченка, Достоєвського, Хармса, Твена, Шекспіра, Бредбери.

Випускники театрального відділення неодноразовобрали участь у шкільних концертах, присвячених святковим датам, були ведучими міських концертних програм.

У творчому доробку наших випускників – перемоги на всеукраїнських та міжнародних фестивалях і конкурсах театрального мистецтва.

Запрошуємо до перегляду відео

(обов’язково)