На головну Рос

Шкiльнi новини

8 січня 2023 року

ПІДСУМКОВА ВИСТАВКА ХУДОЖНЬОГО ВІДДІЛЕННЯ ДШМ №6 - ТВОРЧИЙ ЗВІТ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ ШКОЛИ


 

ПЕРЕГЛЯД НА ШКІЛЬНОМУ ЮТУБ-КАНАЛІ

Онлайн-виставка учнів художнього відділення Дитячої школи мистецтв №6 м. Харкова за підсумками першого півріччя 2022-2023 навчального року – це їх черговий звіт, наочна демонстрація творчих досягнень.  Не зважаючи на те, що навчатися доводиться виключено в онлайн-форматі, зацікавленість дітей до нових знань та бажання займатися образотворчим мистецтвом залишаються стабільними, а відтак дають добрі результати, - зазначаються на художньому відділенні школи.

Професійні художники Чистюхіна Світлана Борисівна, Гук Валентина Олегівна, Полтавська Катерина Олександрівна в складних умовах сьогодення продовжують успішно розвивати здібності дітей, вдосконалюють їх майстерність. Красномовним підтвердженням цього слугує виставка.

До онлайн-експозиції увійшло більш як 100 художніх робіт, виконаних учнями школи. Це найбільш вдалі зразки з їх творчого доробку за період з вересня по грудень 2022 року.   

Серед них – академічні роботи з різних дисциплін, що входять до програми навчання. Вони демонструють рівень професійної грамотності юних майстрів пензля у малюванні натюрмортів, портретів, гіпсових фігур, природи. Інша частина експозиції – це їх творчі роботи, які повною мірою розкривають уяву та фантазію авторів, ступінь опанування композиційних і технічних прийомів.  

Привертає увагу різноманітність тематики та поєднання традиційних прийомів малювання зі спроби експериментування з сюжетом та композицією.

 

У багатьох роботах простежуються патріотична тематика, що є відмінною особливістю цієї виставки. Нікого з учнів війна не залишила байдужими, тож у картинах читається їх явлення про головне: як важливо берегти свій дім, свою сім'ю, культуру, країну.  

Радіймо успіхам наших дітей та гордимося ними! 

 Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)