На головну Рос

Вiддiлення творчого розвитку"Ласкаво просимо вшколу для маленьких джентльменів і юних леді, - цими словами зустрічають на відділенні творчого розвитку усіх, хто вперше приходить в ДШМ №6. Вихованці відділення - найменші учні в нашій школі: їх вік від 3 до 5 років.


Само відділення працює з жовтня 2010 року. Але досвідчені педагоги з глибоким знанням  дитячої психології, які застосовують сучасні напрацювання у сфері дошкільної підготовки дітей, зуміли створити хороший прецедент. Як результат - велика зацікавленість батьків, які прагнуть розвивати потенціал своїх малюків, дати їм грунтовну комплексну підготовку до школи.
Нині 30 вихованців відділення знайшли застосування своїм здібностям, відчули себе по-справжньому талановитими. Протягом двух-трьох років їм належить займатися музикою, хореографією, художнім мистецтвом. А це прекрасна можливість для розвитку естетичного смаку і вміння відчувати красу навколишнього світу.

Різноманітна і насичена учбова програма дозволяє таким юним особам залучатися до досить широкого пласта знань, які закладають гарний фундамент для того, щоб вони змогли піднятися на вищі ступені зростання. Завдяки ігровим формам проведення занять діти сприймають їх з великою зацікавленістю, вони з радістю йдуть до школи та з задоволенням навчаються. Внутрішня мотивацію до навчання, здатність концентруватися, самостійність, навички спілкування в соціумі - виробленню цих важливих для майбутнього школяра якостей приділяється особлива увага у процесі занять.

Малюки стали повноправними членами колективу. Вони вже не раз заявляли про себе, на рівних беручи участь в шкільних святах. І нехай їх виступи короткі за часом, але вони яскраві і дуже зворушливі. Ця участь у великих концертах надає їм упевненість в собі, вчить управляти емоціями, усвідомлювати свою причетність до великого і дружного колективу, де панує пошана і дружба. Спілкування з однолітками, вивчення правил поведінки в громадських місцях, основ етикету - цими важливими складовими виховання дітей також займаються на відділенні.

Для дітлахів створені комфортні умови. Їх класи дуже затишні, там багато іграшок, яскравих картин та малюнків, до їх послуг - технічні засоби навчання.

Програма навчання на відділенні творчого розвитку побудована з використанням авторських методик і націлена на виявлення та розвиток творчих здібностей у кожної дитини. Тривалість занять - 30 хвилин. Щоб уникнути втоми у дітей заняття побудовані з врахуванням принципу зміни діяльності.

Основна мета занять, що проводяться, -  виявлення і всебічний розвиток творчих і інтелектуальних здібностей дітей.