На головну Рос

Шкiльнi новини

6 лютого 2023 року

НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ НА ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «NEWFESTIVALOFARTS»

Учні театрального відділення відзначені нагородами міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «NewFestivalOfArts», що проходив у місті Львів.

Організатор та засновник фестивалю-конкурсу - громадська організація «ДГО Співограй». Журі конкурсу складалось з провідних фахівців культури та мистецтва України та закордоння.

У конкурсі брали участь творчі колективи та окремі виконавці з різних країн світу  (як очно, так і дистанційно).

Дитячу школу мистецтв №6 на фестивалі-конкурсі представили учні театрального відділення Кулик Юрій, Микитенко Ангеліна та Ромасько Аріна. Педагог конкурсантів - заслужений діяч мистецтв України Крамаренко Михайло Петрович, член Національної спілки театральних діячів України.

Журі високо оцінило виступи наших учнів: Кулик Юрій та Ромасько Аріна зайняли перші місця у своїх вікових категоріях, а Микитенко Ангеліна – друге місце.

Вітаємо наших переможців!

(обов’язково)