На головну Рос

Шкiльнi новини

20 червня 2024 року

НАШІ ПЕРЕМОГИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТЕАТРАЛЬНОМУ ФЕСТИВАЛІ «ЗІРКИ МЕЛЬПОМЕНИ»

Учні театрального відділення неодноразово радували нас перемогами на театральних творчих подіях. Відтепер до них приєдналися учениці вокального відділу, які досягають високих результатів  попри те, що розпочали займатися сценічною мовою порівняно недавно.

II Всеукраїнський  театральний фестиваль «Зірки Мельпомени», який проводить організатор та засновник - громадська організація «ДГО Співограй», зібрав на початку червня поточного року творчі колективи та окремих виконавців у дистанційному форматі. Їх відео роботи оцінювались за такими критеріями, як: творча фантазія, емоційність, артистизм, яскравість виконання, художнє враження і виразність.

Цього разу в журі були запрошені провідні фахівці культури та мистецтва України та керівники дитячих театрів.

КЗМО «Дитяча школа мистецтв №6» ХМР був представлений на конкурсі учнями театрального та вокального відділення з читецькими програмами.

Театральне відділення представляли Микитенко Ангеліна, Кулик Юрій,  Ромасько Аріна, вокальний відділ - Федорова Анна та Торяник Ульяна (учні викладача сценічної мови Крамаренка Михайла Петровича, заслуженого діяча мистецтв України, члена Національної спілки театральних діячів України).

·         Микитенко Ангеліна виконала вірш Ганни Чубач "Я жінка" та монолог Ксани з повісті Миколи Гоголя "Ніч перед Різдвом";

• Юрій Кулик читав байки Павла Глазового "Пилип у Римі" та "Далекоглядність»;
  • Ромасько Арина уривок з повісті Р. Кіплінга «Рікі-Тікі-Таві»;
  • Федорова Аня прочитала вірш Анатолія Костецького "Капелюхи для котів";
  • Торяник Ульяна оповідання Юрія Ярмиша "Музична історія".

Журі високо оцінило виступи наших учнів. Кожен з них у своїй віковій категорії посів перше місце.

Вітаємо переможців!

З кожного фестивалю, організованого ГО «Співограй», відправляється допомога від учасників для воїнів ЗСУ. Отже, наші учні теж  длучилися  до цієї благородної справи!

На знімках: переможці фестивалю та їх нагороди

(обов’язково)