На головну Рос

Шкiльнi новини

18 червня 2024 року

МАРІЯ ПОПЕНКО УСПІШНО ПРОДЕМОНСТРУВАЛА ЗНАННЯ ТЕОРЕТИЧЕСКИХ ДИСЦИПЛІН НА ДВОХ ТВОРЧИХ КОНКУРСАХ

Учениця 8-го класу музичного відділення нашої школи Марія Попенко, за оцінкою її викладача Альони Коробко, дуже полюбляє теоретичні дисципліни, тож її участь у конкурсі з сольфеджіо «Пізнай себе» для тих, хто навчається в мистецьких школах, була
закономірною.  

 
«Конкурс «Пізнай себе» проводився у два тури, - розповідає Альона Петрівна. – Виконуючи конкурсні завдання його учасники мали створити прелюдію на задану тему; а в усному турі їм було запропоноване читання з листа та завдання на імпровізацію.

Географія  цьогорічного конкурсу достатньо широка: участь у ньому взяли представники мистецьких шкіл низки міст та областей України з Харкова, Дніпра, Вінницької, Чернівецької, Сумської, Донецької областей.

Переможці творчих змагань отримали лауреатські дипломи. Кожен з учасників був нагороджений грамотами з різних номінацій.

Наша представниця Марія Попенко отримала диплом учасника та диплом у номінаціі з творчого завдання «Поетичність музичного образу”.  

Ще успішнішим став для талановитої дівчинки VII Всеукраїнський музично-теоретичний конкурс OdesaMusicOlymp, на якому Марія проявила ґрунтовні знання предмета «сольфеджіо» та виборола III місце.
 
Цій перемозі передували два тури конкурсу: I тур - тестові завдання та слуховий аналіз; II тур - ритмічний та мелодичний диктанти. 

На знімках: Марія Попенко, нагороди конкурсів, подяки викладача А.П. Коробко


Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)