На головну Рос

Шкiльнi новини

19 жовтня 2023 року

ХУДОЖНЯ ВИСТАВКА "МИСТЕЦТВО ОСЕНІ: ДІТИ ТА ПЕНЗЛІ"
Ця художня онлайн-виставка робіт учнів Дитячої школи мистецтв №6 підсумовує їх творчий доробок перших місяців 2023-2024 навчального року. Її назва гармонійно поєднується зі змістом експозиції, у якій представлено майже 50 дитячих робіт. Усі вони неповторні й чудові. Переконайтесь у цьому самі, переглянувши відеоролик! Саме барви осені надихнули юних митців на створення яскравих пейзажів, соковитих натюрмортів та змістовних, пройнятих теплом композицій, у яких діти найбільш яскраво проявляють свою фантазію.  
 
Зважаючи на насичений календар свят, що характерний для осінньої пори (день музики, день театру, день художника), автори робіт не залишили їх без уваги і зробили це досить креативно.

Так Катя Селіхова створила чудову декоративну композицію з роялем, Ульяна Пруднікова - з електрогітарою, у Вероніки Горіної вийшов гарний портрет художниці… У кожній роботі є своя родзинка, і кожен автор заслуговує на похвалу.

Роботи виконані у різноманітних техніках: від класичного живопису до графіки, представлено багато декоративних композицій.    

Художні керівники учасників виставки – викладачі відділення: Гук Валентина Олегівна, Новікова Марина Вікторівна, Тютькіна Лілія Віталіївна, Чистюхіна Світлана Борисівна.  

Запрошуємо до осінньої казки, яку так щиро і проникливо відтворили наші юні художники.

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обов’язково)