На головну Рос 

Вiддiлення хореографiчного мистецтва

Долучитися до танцювального мистецтва, осягнути закони пластичної виразності, навчитися виражати свої думки й почуття за допомогою танцю, уміти підкорятися точному ритму – всьому цьому навчають вихованців хореографічного відділення Дитячої школи мистецтв № 6. На відділенні представлені такі види хореографії: класичний, спортивний бальний, сучасний танці. В програму комплексної підготовки також входять гімнастика та чірлідинг.

Один з найдавніших мов людства – мова танцю. Хореографія володіє величезними можливостями для повноцінного гармонійного духовного та фізичного розвитку і є одним із засобів естетичного виховання, формування творчого начала в людині. Як і будь-яке мистецтво, танець здатний приносити глибоке естетичне задоволення. Той, хто добре танцює, відчуває неповторне відчуття свободи й легкості своїх рухів. У танцювальному мистецтві краса та досконалість форми нерозривні з красою внутрішнього змісту танцю.

Синкретичність танцювального мистецтва має на увазі розвиток почуття ритму, вміння чути й розуміти музику, узгоджувати з нею свої рухи, одночасно розвивати й тренувати м'язову силу корпусу й ніг, пластику рук, грацію та виразність. Фахівці стверджують, що заняття хореографією дають організму навантаження, рівне поєднанню кількох видів спорту. Заняття танцем не лише формують правильну поставу, але й долучають учнів до основ етикету, закладають грамотні манери поведінки в суспільстві, дають уявлення про акторську майстерність.


Під час навчання учні відділення набувають досвіду виконавської практики шляхом участі в концертній діяльності школи, району та міста, а також беручи участь в різних конкурсах, фестивалях та змаганнях. Викладацький склад хореографічного відділення є симбіозом молодості й досвіду, кожен з викладачів відбувся як танцюрист, який має численні особисті досягнення, перелік яких поповнюють їхні учні. 
 

Учні та випускники хореографічного відділення – багаторазові призери та переможці обласних та всеукраїнських змагань з чирлідингу, дипломати і лауреати всеукраїнських та міжнародних танцювальних конкурсів і фестивалів. 

ПЕДАГОГИ ВІДДІЛЕННЯ
 

ТАРАСЮК ТЕТЯНА СЕРГІЇВНА, викладач сучасного і класичного танцю


У 2018 році закінчила Харківську державну академія культури (факультет хореографічного мистецтва) магістр хореографії.

Трудова діяльність:

2013-2017 рр. – школа танців «Litvinoffdance», керівник танцювальних груп babydance, contemparain, dance-mix, stretching.
2014-2015 рр.– Харківський колегіум, викладач хореографії в початкових класах.
2015 р. – балерина, солістка в складі танцювальної групи «VenusOrhestra» в гастрольному турі по КНР.
2017-2018 рр. – Український державний університет залізничного транспорту (УДУЗТ), керівник хореографічного колективу при університеті.
2018-2019 рр. – «BaNaHills» артистка, керівник групи.

Особисті творчі досягнення:

2011 рік - учасниця програми з обміну досвідом з учнями з Франції в м. Комерсі, освоєння техніки джазового танцю на класах Олів'є Акоста, освоєння французької школи класичного танцю під керівництвом солістки Гранд опера (курс навчання 2 тижні).

Призер всеукраїнських і міжнародних конкурсів у складі хореографічного ансамблю.

2018 рік - В'єтнам (м. Дананг) переможиця конкурсу талантів серед іммігрантів у складі ансамблю «BaNaHills».

Педагогічний стаж - 5 років.

Приступаючи до роботи в ДШМ №6, ставить завдання: розкриття творчого потенціалу дітей, освоєння бази класичного і сучасного танцю на рівні професійного розвитку; прагне закласти їм хороший фундамент для подальшого розвитку в сфері хореографії.

Особисті уподобання в мистецтві:

музика (найрізноманітніша без переваг одному стилю);

хореографія - прихильниця таланту Охада Наоріна (Ізраїль), Малад (Франція); цікава пластика і творчі прийоми Панфілова; люблю переглядати балети Матс Ека.

Світ захоплень - «хореографія завжди була моїм хобі, яке переросло в роботу, хоча, скоріше, в спосіб життя...».


ПОЛІЩУК АНАСТАСІЯ СЕРГІЇВНА, викладач сучасного танцю, гімнастики

Кандидат в майстри спорту з художньої гімнастики. Багаторазовий призер та переможиця чисельних хореографічних конкурсів і фестивалів.

На теперішній час є студенткою Харківської державної академії культури (факультет хореографічного мистецтва, кафедра сучасної хореографії).

Найбільш важливі творчі досягнення:

2016 рік - "The Challenge" м. Київ - 1-е місце в категорії Junior/Small grou/Pro (comtemporary);
2017 рік - "Cheer" м. Бровари - 2-е місце (Hip-hop); "TheChallenge" г. Киев - 2 місце Solo/Pro;
2018 рік - міжнародна хореографічна асамблея імені Наталії Скорульської, м. Житомир - 1-е місце в категорії "comtemporary".

Приступаючи до роботи в ДШМ №6 ставить завдання: прищепити дітям любов і повагу до мистецтва танцю; навчити відчувати своє тіло, розвивати фізичні дані учнів; показати, що весь світ можна передати за допомогою одного лише руху.

 Вважає, що все в мистецтві має бути логічно і взаємопов'язано.ВИДЕОСЮЖЕТЫ ВЫСТУПЛЕНИЙ УЧАЩИХСЯ 
ХОРЕОГРАФИЧЕСКОГО ОТДЕЛЕНИЯ ДШИ №6