На главную Укр

Школьные новости

20 ноября 2022 годаМетки:   , , ,

ЖУРІ ВІДКРИТОГО КОНКУРСУ ДО 300-РІЧЧЯ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ ПРАЦЮЄ ЗА УЧАСТІ ВИКЛАДАЧА ШКОЛИ Д.М. МАЛОГОВикладачі ДШМ №6 систематично запрошуються до журі різних творчих конкурсів та фестивалів. Один з них – відкритий конкурс до 300-річчя Григорія Сковороди, що проводиться на базі Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського за партнерства та при підтримці громадських і державних інституцій.

Завідувач фортепіанного відділу Дитячої школи мистецтв №6, кандидат мистецтвознавства Дмитро Миколайович Малий входить до складу журі цього творчого змагання музикантів, театралів, представників інших творчих напрямків.  

У рамках конкурсу оголошена благодійна акція щодо збору коштів для допомоги ХНУМ ім. І.П. Котляревського у подоланні наслідків війни, яка триває в Україні.
 
Показово, що учасники всіх чотирьох номінацій за умовами конкурсу мають долучитися до творчого, філософського та життєвого доробку нашого славетного земляка.  
 
Про хід конкурсу та його підсумки можна дізнатися за посиланням: 
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02eVXstGmAFbocwRPSzU52yxb4sM9zYHHJrsLPJ7hgrdtvA7YwrjjGhaacFD7pfRNYl&id=104927728759197&eav=AfYfpZE0ZXrvCVh5KioBXrKjN6jdeNZGUEn6gTpPizpJvqq90agUXWqa2aXx9X66eBs&paipv=0

На знімку: Д.М. Малий

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>