27 марта 2023 годаМетки:

ВІДКРИТТЯ ТЕАТРАЛЬНОГО ТИЖНЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ТЕАТРУ

27 березня відзначається Міжнародний день театру. Це професійне свято людей, які присвятили своє життя служінню великому і прекрасному сценічному мистецтву. У Дитячі школа мистецтві №6 міста Харкова до Міжнародного дня театру відкривається театральний тиждень.  Він буде наповнений показом творчих робіт учнів театрального відділення. Ми сподіваємося, що ці роботи надихнуть та зацікавлять більше людей до вивчення театрального мистецтва.

Театр є важливою складовою культури кожної країни, Україна також має багату театральну спадщину. Вибір навчатися театру допомагає зберігати та розвивати це мистецтво. Це нагадує нам, що театр може не тільки розважати, але і змінювати світогляд та погляд на різні аспекти життя. Це також свідчить про важливість культурної спадщини, яка повинна бути передана майбутнім поколінням. Нехай цей тиждень театру буде успішним та допоможе розвинути таланти та навички учнів!

Дитяча школа мистецтві №6 вітає всіх театральних діячів, митців та театрознавців зі святом!

Театральний тиждень триває, будьте уважні до оновлень у соціальних мережах школи!