На главную Укр

Школьные новости

2 сентября 2022 годаМетки:   , , ,

ВЕРЕСНЕВІ ПРИВІТАННЯ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ ДШМ №6
Малюнки дитячих долоньок, прикрашених абстракціями та надписами зі словами добрих побажань – такий незвичний формат символічного вітання з новим 2022-2023 навчальним роком обрали для творчого завдання на художньому відділенні Дитячої школи мистецтв №6
.  


Перші вересневі роботи учні виконали на онлайн-уроці, що пройшов учора на художньому відділенні. Діти мали нагоду поспілкуватися один з одним, познайомитися з викладачами та новачками. Вони з радістю привітали ровесників і вчителів, символічно простягнувши свою маленьку долоньку, зображену на малюнку.

Роботи вражають теплотою, яскравістю, розмаїттям фантазії. Для тих, хто продовжує навчання у школі мистецтв, це була нагода продемонструвати набуті знання та володіння різними техніками, а для наших першокласників – заявити про себе та свої художні здібності. Малюнки юних художників акумулювали загальні прагнення, притаманні у ці дні кожному з нас – всепереможне прагнення Миру, Перемоги Добра, Віри та Надії. 

Викладачі відділення також долучилися до творчого процесу. Вони теж створили свої роботи, а ще роблять вітальну листівку, що об’єднає намальовані в День знань долоньки учасників уроку. На добру згадку про подію листівку отримає кожен учень.
 
«Це лише початок», - зазначають на відділенні. - У новому навчальному році практика колективного творення художніх робіт буде продовжена.


]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)