7 августа 2022 годаМетки:   , ,

УЧНІ ДШМ №6 БЕРУТЬ УЧАСТЬ У МІСЬКОМУ КОНКУРСІ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ «МИРНЕ МАЙБУТНЄ ХАРКОВА»

Конкурс дитячого малюнка, оголошений Департаментом культури Харківської міської ради, викликав зацікавленість дітей шкільної спільноти. Його тематика, присвячена улюбленому Харкову, яке всупереч воєнному часу готується до Дня міста та серпневих свят.

«Багато учнів залюбки зголосилось на участь у конкурсі, - повідомляє викладач художнього відділення Світлана Борисівна Чистюхіна. - Здебільшого вони малюють сцени з їх мирного життя, знакові місця Харкова, фантазують про майбутнє та згадують, якими були куточки рідного міста у довоєнний час».

Викладачі з радістю допомагають дітям, підказуючи, яким чином найбільш вдаловони можуть розкрити свої творчі задуми.

Тож незабаром ми зможемо побачити результати спільної роботи учнів та викладачів художнього відділення школи.

Довідково про конкурс:

Департамент культури Харківської міської ради оголошує початок конкурсу дитячого малюнку «Мирне майбутнє Харкова».

Акція проводиться під патронатом Харківського міського голови Ігоря Терехова до Дня нашого улюбленого міста, що відбудеться 23 серпня 2022 року.

Нехай наші діти малюють лише мирне майбутнє рідного міста та втілюють свої бажання та бачення яким буде Харків дитячої мрії, як він відродиться, оживе та розквітне в мирний час.

Запрошуємо всіх охочих створити малюнки за темою «Мирне майбутнє Харкова» та надіслати їх з 3 по 18 серпня в електронному вигляді на адресу prostir.kh.kh@gmail.com.

Ваші роботи будуть розміщені на медіаресурсах: Телеграм канал @prostir_kh та Інстаграм сторінка @prostir_kh.

Ви можете обрати малюнки, що вам подобаються та проголосувати на сторінці Інстаграм @prostir_kh. Переможця у номінації «Глядацькі симпатії» чекає особливий сюрприз.

У фінал конкурсу увійдуть 23 найкращі малюнки, яки будуть демонструватися на екранах Харківського метрополітену на передодні Дня міста.

Малюйте, надсилайте нам фото ваших малюнків, переглядайте роботи ваших друзів та ставте вподобайки на сторінці Інстаграм @prostir_kh.

Адже ми разом будемо створювати мирне майбутнє Харкова.