4 февраля 2023 годаМетки:   , ,

У ДШМ №6 ЗВІТУВАЛИ ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА I ПІВРІЧЧЯ 2022-2023 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

На онлайн-засіданні педагогічної ради школи під головуванням директора В.О. Сальниковоі всебічно розглянуто питання діяльності Дитячої школи мистецтв №6, визначено основні тенденції, а також поставлен завдання та напрацьовано перелік пріоритетів на друге півріччя.

Педрада, як вищий керівний орган школи, визнала, що підсумки I півріччя 2022-2023 навчального року за основними напрямками діяльності школи характеризуються наступними тенденціями:

1. Збереження рівня управлінської та адміністративної діяльності, кадрового забезпечення, що дозволило забезпечити та адаптувати системний процес навчальної діяльності в онлайн режимі.

2. Впровадження в навчальний процес педагогічних ініціатив, сучасних методів і засобів навчання, що забезпечило належний результат освітнього процесу.

3. Здійснення підтримки обдарованих та талановитих дітей, надання їм можливості здобуття мистецьких практик та розвитку творчого потенціалу, вдосконалення виконавської майстерності. 4. Продовження роботи викладачів над вдосконаленням своєї педагогічної майстерності, професійного та загальнокультурного рівня.

5. Проведення культурно-просвітницької та мистецько-інформаційної діяльності в інформаційному просторі, формування позитивного іміджу навчального закладу, мистецької освіти в Україні та в місті Харкові з метою залучення юного покоління до української освіти у сфері мистецтва.

Основними завданнями на друге півріччя залишається забезпечення достатнього рівня освітніх компетенцій, отримуваних учнями; забезпечення державних стандартів навчальної діяльності; активізація конкурсно-фестивальної діяльності, успішне завершення поточного навчального року.

Серед точок докладання зусиль у другому півріччі – акценти на активізацію шкільних заходів, створення психологічного комфорту для учнів у процесі занять та культурно-масових заходів, подальше формування позитивного іміджу школи тощо.

Деталізація планів та намірів, обговорюваних на засіданні педради, буде втілена в розпорядчих документах адміністрації школи та доведена до безпосередніх виконавців.

На знімку: під час проведення онлайн-засідання педради ДШМ №6

Переглянути онлайн-звіт про діяльність школи за звітний період