29 мая 2022 годаМетки:   ,

ТВОРЧИЙ ОНЛАЙН-МАРАФОН «ДІТИ ХАРКОВА ЗА МИР» -2022

Цього року ця очікувана подія
проводитиметься 1 червня у незвичному форматі: місцем її проведення стануть соціальні мережі. Нагадаємо, учні ДШМ №6 неодноразово були учасниками марафонів попередніх років.

Як повідомили у Департаменті культури міської ради, захід стане продовженням однойменної акції, яка шість років поспіль проводилася у Міжнародний день захисту дітей на площі Свободи.

На участь в онлайн марафоні вже подано близько 200 заявок. Відправлені відеоматеріали та аудіозаписи висвітлюють творче життя юних харків'ян до війни та під час бойових дій, а головне – їхнє прагнення до миру. Змонтований відеоролик опублікують у соціальних мережах 1 червня.

«Юне покоління, діти та підлітки стали дітьми війни. Їхня творчість бере за душу, тому що юні художники розповідають світові, як вони прагнуть миру для своєї сім'ї, свого міста, своєї країни», - зазначили у департаменті.

Онлайн-марафон проходитиме на сторінці @prostir_kh в «Instagram», «Facebook», «YouTube» та «Telegram».

Приєднатися до акції та створити своєрідний флешмоб запрошують керівників та викладачів центрів культури, шкіл естетичного виховання та загальноосвітніх шкіл. Для цього у своїх соціальних мережах та месенджерах їм необхідно опублікувати фото та відео вихованців із хештегом #дітихарковазамир.

Джерело: Телеграм-канал Харківської міської ради