На главную Укр

Школьные новости

13 января 2023 года

ЩАСЛИВОГО ЩЕДРОГО ВЕЧОРА ТА СТАРОГО НОВОГО РОКУ! 

Чудова давня традиція відзначати Щедрий вечір (Маланка, Василів вечір) і дотепер залишається для нас, українців, одним з магічних новорічних свят. Саме воно збирає разом усю родину, щоб привітати один одного, побажати щастя, добробуту, злагоди та миру.
Не зважаючи на тривожні часи, які наразі переживає наша країна, на відстані, що розділяють кожного з нас, усі ми - викладачі та учні Дитячої школи мистецтв №6 – як і раніше, відчуваємо себе однією великою родиною, тож хочемо бути разом на Щедрий вечір!
Наше імпровізоване вітання, записане на цьому відеоролику, адресоване усім добрим людям. Ми впевнені, що воно додасть гарного настрою, налаштує на хвилю світла та чистих думок. Бо кожен з наших викладачів та учнів, хто дарує сьогодні вам часточку свого таланту, робить це від душі -  щиро і щедро.
Вітаємо усіх! Щасливого Щедрого вечора та Старого нового року! Будьте щедрі та багаті, пісня хай дзвенить у хаті! Божої благодаті та миру, успіхів та щастя кожній родині та всій Україні!

]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)