16 января 2022 годаМетки:   , , , ,

РОБОТИ ШКІЛЬНИХ ХУДОЖНИКІВ – У КАТАЛОЗІ МІСЬКОЇ ВИСТАВКИ

Роботи учнів та викладачів Дитячої школи мистецтв №6 включено до каталогу міської виставки «Любому Харкову присвячується!». Нещодавно вони були вручені учасникам виставки.

Пам’ятні каталоги отримали: учні Піляев Ярослав, Паніщева Вікторія, Чубич Наталія, Фоменко Ростислав, Заводських Варвара, Василенко Аліса, Колесник Валерія, Шуляк Маргарита, Сєдих Таїсія та викладач художнього відділення Правдюк Сергій Ігорович.

Тема Харкова є достатньо популярною у творчості наших учнів. Особливо часто до неї звертаються юні художники. Підтвердження тому – їх активна участь у виставці робіт учнів і викладачів мистецьких шкіл «Любому Харкову присвячується!». Як і у попередні роки у 2021 році серед семи шкіл-учасниць була представлена і Дитяча школа мистецтв №6..

127 дорослих і митців, які підростають, створили яскраве полотно, в якому знайшлося місце спогадам, рідним вулицям, минулому, сучасному і майбутньому міста», – писали ЗМІ про цю мистецьку подію.

Проєкт започатковано Департаментом культури Харківської міської ради та комунальним початковим спеціалізованим мистецьким закладом «Школа сучасних театрально-сценічних напрямів». Виставка успішно проходила у Харківській художній галереї ім. С.І. Васильківського та у Харківському художньому музеї, а у 2020 році в онлайн-форматі.

Запрошуємо переглянути чудові роботи наших учасників міської виставки.