На главную Укр

Школьные новости

24 декабря 2023 годаМетки:   , , ,

НОВОРІЧНА ХУДОЖНЯ ОНЛАЙН-ВИСТАВКА ДШМ №6 «У ЗИМОВОМУ ЛІСІ ФАНТАЗІЙ»45 робіт учнів художнього відділення Дитячої школи мистецтв №6 м. Харкова – це маленький фрагмент казкового світу, який живе в уяві юних художників. Вік авторів 7 – 16 років, тож серед них і новачки, і ті, хто вже неодноразово були учасниками шкільних виставок та мистецьких творчих проєктів різного ґатунку.


 
Юним художникам підвладний широкий спектр технік: гуаш, акварель, графічні матеріали тощо. Вони сміливо виражають свою індивідуальність, вдало демонструють уміння та навички, отримані в процесі навчання.

Загалом експозиція онлайн-виставки створює магічну атмосферу свята, яке у кожної дитини пов’язане з радісними очікуваннями, світлими надіями та бажанням новорічних чудес.

Маленькі митці намалювали своїх улюблених зимових персонажів: гномиків, сніговичків, різдвяних янголів і звичайно ж - зеленого дракона, який є символом нового 2024 року. Також представлені зимові пейзажі та натюрморти. Загалом вийшла чудова казка, створена руками талановитих дітей.

Ця виставка засвідчує, що в умовах воєнного часу заняття мистецтвом, зокрема, образотворчим є важливим ресурсом для підтримки фізичного та емоційного стану дітей, допомагає підтримувати їх віру в майбутнє, дає відчуття надії.

Тож бажаємо приємного перегляду! Нехай тепло та неповторність кожного дитячого шедевра зігріє душі та серця всіх небайдужих глядачів!

Щирі вітання з Різдвом Христовим та Новим 2024 роком від авторів та організаторів онлайн-виставки! Нехай збуваються найпотаємніші  новорічні мрії, а прийдешня ПЕРЕМОГА України принесе довгоочікуваний мир на нашу святу землю!

 ]]>twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru google.com/buzz friendfeed.com ya.ru mail.ru myspace.com rutvit.ru pikabu.ru liveinternet.ru livejournal.com blogger.com google.com yandex.ru memori.ru]]>

Оставьте комментарий!

Ваш комментарий будет опубликован после проверки.

(обязательно)